13.6 C
Prague
Středa, 15 května 2024, 9:05
- Reklama -
DomůLifestyleMuž si koupil 130 lístků na Kazmův film. Ani jedna z kartiček...

Muž si koupil 130 lístků na Kazmův film. Ani jedna z kartiček nebyla výherní

Kazma spustil davové šílenství! Lidé z celého srdce touží rozluštit šifru, která je dovede k pohádkové výhře. Jeden z mnoha diváků šel štěstí naproti a koupil si rovnou 130 lístků. Ačkoliv dal za návštěvu kina přes 20 tisíc, trezor na pražském Výstavišti se mu neotevřel.

Video odvážného kupujícího se objevilo na TikToku. Muž smutně říká, že ani jedna ze 130 kartiček pro něj nakonec nebyla výherní. Teď tak musí buď vyluštit šifru – nebo má smůlu. Sociální sítě nežijí poslední dobou ničím jiným, a tak se jedno musí Kazmovi nechat. Marketing udělat umí, a kdyby ho přijala nějaká velká korporace jako šéfa, získala by zlatý grál.

Stále miluje krásnou Andreu?

Je jedno, kolikrát se napíše, že ten film je vlastně špatné „cosi“ mezi filmovou tvorbou a dokumentem. Vydělává tolik, jako se to ještě žádnému filmu u nás nepodařilo. Je jedno, že Kazma vyznával lásku modelce Andree Kalousové, ačkoliv jeho Maru Rosecká seděla v hledišti (a prý čekala, že oznámí právě jejich vztah). Ta následně odešla z promítání naštvaná. A nezapomněla zveřejnit fotku z jejich společného bytu, která tak trochu usvědčila Kazmu, že nikam neodletěl. I tak diváci Kazmu milují.

Kazma slibuje nevšední zážitek (foto: se souhlasem Bontonfilm)

Kde je ten epický konec?

Otázkou je, proč by měl opravdu utíkat. Protože udělal sázkové kanceláři dobré product placement? V tom je mistr, neutíká se kvůli tomu ale z republiky. A tak marně tápeme, zda přijde ještě něco dalšího. Zda to bude mít nějaký epický konec, na který jsme u Kamila všichni zvyklí.

Lidé luští šifry jako zběsilí. Je však jasné, že nestačí uhádnout jen kód. Podle podmínek, které pro Kazmu vypracovávala advokátní kancelář, která je generálním sponzorem odvysílaného filmu, musí výherce vědět, jak na šifru přišel. Pokud to nebude správné, má pořadatel právo mu výhru nevyplatit. A to i v tom případě, že by trezor otevřel. Je to zřejmě ochrana před těmi, kteří by byli u trezoru celé hodiny a jen by zkoušeli možné kombinace…

Zdroj: redakce, TikTok, miliondolaru.cz

PODOBNÉ ČLÁNKY

NEJČTENĚJŠÍ

- Reklama -
Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů