4.3 C
Prague
Sobota, 20 dubna 2024, 5:04
- Reklama -
DomůLifestyleFenomén Kazma: Fanoušci spekulují, že film je způsob, jak se vrátit k...

Fenomén Kazma: Fanoušci spekulují, že film je způsob, jak se vrátit k Andree Kalousové

Někteří Kazmovi vyčítali, že zase přichystal na diváky v kinech nějakou boudu a film nebude. Mýlili se. Zatímco jedni odchází z kina nadšení, druzí jsou v rozpacích z jeho milostného vyznání bývalé partnerce Andree Kalousové. Na premiéře totiž byla jeho současná přítelkyně Maruška Rosecká. Tedy údajná. Protože Kazma ji v jedno z rozhovorů zapřel.

Bylo to láska jako trám. Když randil Kazma s modelkou Andreou Kalousovou, všichni je milovali. Byli spolu pět let a pak přišla zpráva, o které se už pár týdnů spekulovalo. V listopadu 2021 oznámili rozchod.

Pořád se milují?

„Jsi o 11 let mladší a přesto jsi mě toho tolik naučila. Ukázala jsi mi, co je v životě opravdu důležité, i jak se má člověk správně dívat na svět. Dávala jsi na mě pozor, abych nesešel z cesty. A vracela mě zpátky na základnu pokaždé, když jsem si o sobě začal myslet, že jsem něco víc než jenom obyčejnej mravenec, jak jsi mi s oblibou říkávala,“ vyznal se tehdy drsňák ze svých citů.

Ani ona o něm nikdy nemluvila zle. A pravdou je, že po rozchodu se po boku žádného muže neobjevila. Kazma si novou partnerku měl najít už před dvěma roky – což časově trochu nesedí, někteří však spekulují, že tak dlouho už randí s Maru Roseckou. Mladá influencerka, která se účastnila první řady Like House, se měla na novém filmu podílet. Starala se o influencer marketing. A na sociálních sítích o Kazmovi nikdy nemluvila. Existují fotografie, kde se k sobě mají, to je ale tak všechno. S Kalousovou se přitom chlubil rád.

„Ještě pořád nás nezavřeli,“ říká Kazma s oblibou (foto: se souhlasem Bontonfilm)

Návrat velké lásky?

Jenže to by nesmělo být nového filmu, kde Kazma vyznává city půvabné Andree, která vždy platila za hodnou holku – a on byl ten „grázlík“. Klasická lovestory! Ve filmu zazněla věta, že právě ona je to nejlepší, co ho v životě potkalo. Kalousová ale v sále neseděla. Prý s Kazmou ani nejsou v kontaktu. Seděla tam Rosecká, která měla odejít naštvaná – a bez Kazmy, ačkoliv ona sama to později popřela. Prý šli s přáteli jen na mejdan. A víc mlčela. Kazma ale v jednom z rozhovorů na otázku, zda randí s Roseckou, řekl rázné ne.

Krátce na to se mělo na Instagramu Kalousové objevit prohlášení: „Hudba je to nejlepší, co mě v životě potkalo.“ Film také naznačuje, že za jejich rozchodem stála nevěra, to ale modelka nikdy nepotvrdila. Možná o tom ani neví… Fanoušci tak okamžitě začali spekulovat, že film je způsob, jak se ke krásné Andree vrátit. Co ale Maruška? Na TikToku už vznikají videa, ve kterých lidé říkají, že návrat téhle oblíbené dvojice by byl lepší než miliónová výhra…

Zdroj: redakce, iDNES.cz, Instagram

PODOBNÉ ČLÁNKY

NEJČTENĚJŠÍ

- Reklama -
Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů