DomůLifestyleVojtěch Dyk odmítnul třetí řadu Pana profesora. Má pro to jasný důvod

Vojtěch Dyk odmítnul třetí řadu Pana profesora. Má pro to jasný důvod

Ačkoliv měl seriál Pan profesor přímo fenomenální úspěch, jeho hlavní hrdina Vojtěch Dyk o pokračování nestojí. Je důvodem jeho údajné zalíbení v kolegyni Beátě Kaňokové? Ani náhodou. Všechno je jinak!

Hudebník a herec Vojtěch Dyk se totiž nechal slyšet, že už je pro něj natáčení takového seriálu zkrátka moc rychlé! Učit se stále dokola texty, které za pět minut zapomene, několik obrazů denně. To není nic pro něj. Má raději věci, které mají čas. A znovu do toho jít nechce.

Bojí se klepů?

Seriál Pan profesor měl přitom takový úspěch, že by televize Nova o třetí řadě zřejmě asi uvažovala. Možná i o několika dalších. Předlohou byla německá verze s názvem Der Lehrer, která měla sérií hned devět.

Nabízela se také otázka, zda mu není proti srsti mediální humbuk kolem jeho údajných pletek s kolegyní Beátou Kaňokovou, která teď září v seriálu Zlatá labuť. Ani jeden z nich ale nikdy žádné zalíbení nepřiznal. Naopak to teď Dykovi s manželkou Tatianou klape na jedničku. A Beáta našla lásku u kameramana Tomáše Kotase.

Pan profesor měl velký úspěch (foto: se souhlasem TV Nova)

Dyk šel kantorům příkladem

Kdyby do role profesora obsadili někoho jiného, asi by u diváků tvůrci moc nepochodili. Právě Dyk byl důvodem, proč to tak báječně fungovalo. A i ona domnělá chemie mezi ním a Kaňokovou udělala na obrazovkách svou službu.

Podle Dyka to byl seriál, ze kterého by si mnoho kantorů mohlo vzít příklad. Je tak škoda, že zůstane jen u dvou řad. Ale třeba si to ještě rozmyslí…

Zdroj: redakce, Instagram, Stream

PODOBNÉ ČLÁNKY
- Reklama -

NEJČTENĚJŠÍ

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů