5.3 C
Prague
Pátek, 19 dubna 2024, 9:04
- Reklama -
DomůLifestyleZmění těhotenství Kaňokové Zlatou labuť? Do hry by se mohl zaplést Gruber

Změní těhotenství Kaňokové Zlatou labuť? Do hry by se mohl zaplést Gruber

Ve vzduchu visí velké otazníky! Herečka Beáta Kaňoková totiž nedávno oznámila krásou novinku. S kameramanem Tomášem Kotasem jsou v očekávání prvního společného potomka, pro Beátu už půjde o druhé dítě. Dceru Juditku má s hercem Tomášem Havlínkem z předchozího vztahu. Jak zasáhne její požehnaný stav do děje?

Eva Dušková se v jednom z posledních dílů přiznala, že si tak trochu myslí na Grubera. Tomu odevzdala své tělo, aby zachránila svého milovaného Martina. Teď však vzpomíná na to, jak si ji vzal, neptal se, byl vášnivý. Martin je oddaný, milující – bude to ale stačit?

Čeká je mnoho překážek

Manželka Grubera by z takové sokyně zřejmě nadšená nebyla. Vzhledem k době ale určitě nepůjde o romanci, kvůli které velitel Prahy opustí svou manželku a slečnu Duškovou dovede před oltář. Už víme, že právě jejich románek dovede začínající herečku na scestí.

„Na scestí se dostane postava Evy, která se v dobré víře a ve snaze pomoci svým blízkým zaplete s šéfem Prahy Gruberem. A nakonec pro ni bude velmi těžké, aby se z té situace nějak dostala,“ nastínil děj producent Filip Bobiňski. „O scénáři si s Honzou Coufalem hodně povídáme, takže teď mám oblíbenou linku Evy, na kterou se na podzim velmi těším. Myslím si, že to hodně zamíchá s očekáváním diváků,“ dodal.

Z Grubera jde strach! (foto: se souhlasem TV Nova)

Gruber nebude charakterní voják

„Většinou se ty ambivalentní nebo negativní postavy hrajou celkem dobře. Já se ho snažím hrát tak, aby třeba i u někoho mohl vzbudit nějakou sympatii. Je to voják, který je v prostředí pro něj nepřátelském, takže jemu tak trochu nic jiného nezbývá než se takhle chovat. Nechtěl jsem ho dělat prvoplánově jako negativní bestii, ale víc jako vojáka nebo úředníka, který se snaží co možná nejlépe vykonávat svoji práci.

No a dějí se mu věci okolo, a to i osobní. Nicméně divák už možná tuší, že není úplně charakterní voják, protože vytuší příležitost, jak přijít k penězům. A tu se bude snažit vytěžit,“ dodává ke své postavě Jaroslav Plesl. Bude zajímavé sledovat, co hlavní hrdiny ještě čeká! Dojde u některých i na koncentrační tábor? Smrt?

Zdroj: redakce, TV Nova, VOYO

PODOBNÉ ČLÁNKY

NEJČTENĚJŠÍ

- Reklama -
Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů