DomůLifestyleFinále Zlaté labutě: Smrt Markéty, odstranění Bouchnera a skutečná přítelkyně Adama Vaculy

Finále Zlaté labutě: Smrt Markéty, odstranění Bouchnera a skutečná přítelkyně Adama Vaculy

Osudy soustředěné okolo obchodního domu Zlatá labuť se na jaře uzavřou ve velkém finále. Než se tak stane, životem chrámu luxusu v centru Prahy stihnou zahýbat nové postavy vstupující do děje – ředitelka v podání Šárky Krausové nebo prodavačka Dita, kterou si s chutí zahrála Natalie Golovchenko.

A nebudou jediné. Svou roli získala také kuchařka Veronika Beskydiarová, která je ve skutečnosti přítelkyní Adama Vaculy. Ten v seriálu hraje Petra Kučeru – a překvapivě zůstane sám. Bára Veselá musela utéct, dopomohl jí Záhoř. Markéta zemře při porodu a Petrovi zůstává syn. Ten se pro něj v nové sérii stane prioritou.

Tvůrci také přiznali, že se diváci dočkají příběhů jen do roku 1940. Až do teď přitom doufali, že by děj mohl pokračovat až do roku 1945. Přes temnou dobu protektorátního Československa by se mohlo blýskat na lepší časy.

Diváci se však dočkají toho, po čem volali už dlouho – Bouchner půjde z kola ven. S ním i sekretářka Praxlová. Gruberovo tajemství a úplatky budou prozrazeny. Pomalu ztratí svou moc. Vítězkou se může stát Irena. Její léčbu homosexuality považují Kučerovi za úspěšnou. Kdo nakonec stane v čele obchodního domu? Vyplatí se paní Maškové všechny ty intriky, kvůli kterým často riskovala vlastní život?

Ačkoliv se zdá, že s Bárou je amen, nutno říct, že její představitelka Marta Dancingerová na sociálních sítích informovala, že stále natáčí. Uvidíme, zda jejich láska nakonec dostane šanci.

Zdroj: redakce, tv.nova.cz, Instagram, Facebook

PODOBNÉ ČLÁNKY
- Reklama -

NEJČTENĚJŠÍ

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů