DomůLifestyleZlatá labuť se vrací! Irena bojuje s gestapem, Bára přijde o Petra

Zlatá labuť se vrací! Irena bojuje s gestapem, Bára přijde o Petra

Druhá řada Zlaté labuti se odehrává v létě, radostné období ale hlavní hrdiny nečeká. Děj se posouvá do května 1939, kdy nacisté upevňují své postavení. Irena Mašková ve snaze všechny zachránit naopak mnohé riskuje. A Bára se musí smířit s tím, že s Petrem jim není přáno. Do toho ještě Eva, která dá své tělo Gruberovi, aby ochránila blízké. Opravdu se jí to ale povede?

Postavy čekají těžké časy. Na konci první série přihlížela Bára sňatku Petra a Markéty, teď se musí smířit s tím, že zase nemají štěstí. Nemohou být s Petrem spolu. Moc si to přejí, ale… To teď zkrátka nestačí. Navíc jí Irena vyhodila ze Zlaté labutě, a tak se stahuje do ústraní.

Ubrání se zamilované ženy těžké době?

Začínající herečka Eva má zase pocit, že vše vyřeší. A tak se stane milenkou Grubera. Záhy se ukáže, že to nebyl dobrý nápad. Do Zlaté labutě se také vrací násilník, ředitel Bouchner, který to chce Ireně spočítat. Ta se sice drží do posledního momentu, nakonec to ale i pro ni bude opravdu těžké. Svými intrikami si mnohdy akorát přitíží. Alena bude stále její velkou slabinou. A jak už víme, mladá prodavačka je do své nadřízené zamilovaná až po uši. Snadno tak udělá něco, co by mohlo obě významně ohrozit.

Petr Kučera už nebude tak submisivní, bude ale bojovat o Báru? Zachrání svou milovanou před vojáky, kteří ji určitě nenechají na pokoji?

Nová řada nabídne vlastenecký pochod na Říp, fotbalový zápas s Německem, Wintonovy vlaky nebo bojkot veřejné dopravy. Natáčelo se také o dost víc v exteriéru. Tvůrci volili například Brandýs nad Labem, Vyšehrad nebo Měšice u Prahy.

„Nejen rodina Kučerových se ocitne pod obrovským tlakem. Diváci se dozví, kdo z našich postav se ukáže jako charakter a kdo se pod tíhou doby zlomí. Nová sezóna také nabídne více exteriérových scén, ukážeme nová atraktivní prostředí, točit budeme i se zvířaty. Změna čeká i herečky v rolích prodejních asistentek, obléknou totiž nové letní uniformy,“ láká kreativní producentka Klára Follová.

Seriál se také dočká dalšího režiséra. Vedle Braňa Holička a Bisera Arichteva se objeví i Petr Nikolaev, který režíroval například Báječná léta pod psa, Lidice nebo Příběh kmotra.

Nový díl už dnes na Voyu, příští týden také na televizních obrazovkách.

Zdroj: redakce, TV Nova, Instagram

PODOBNÉ ČLÁNKY
- Reklama -

NEJČTENĚJŠÍ

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů