DomůOsobnostiStarým Specialistům odzvonilo: Vody přichází rozvířit drzý Matěj

Starým Specialistům odzvonilo: Vody přichází rozvířit drzý Matěj

Velký zimní návrat je tu. Do seriálu Specialisté totiž zavítala Zuzana Kajnarová, která se vrací i ve skutečnosti z mateřské dovolené, stejně tak David Prachař, který bude konkurencí současnému šéfovi Martinu Dejdarovi. Odchod čekal naopak Evu Leimbergerovou nebo Jacoba Erftemeijera. Fanynky však nejvíce zaujala vedlejší postava, která se představila v pondělním díle poprvé. Přichází milovaný Marek Lambora!

Marek Lambora se proslavil hlavní rolí v populárním seriálu Slunečná, kde ztvárnil postavu Janka Linharta, který dobývá statkářku Týnu. Po posledním díle se však dlouho nikde neobjevil a fanynkám už bylo smutno. Tomu je však konec. Nečekaně se objevil na obrazovkách televize Nova v oblíbeném seriálu Specialisté, kde zamíchá dějem jako drzoun Matěj. Jak dlouho zůstane? 

O Markovi se dlouho mluví jako o jednom z největších talentů u nás. Zahrál si nejen ve Slunečné, ale také v pohádce Princezna zakletá v čase, komedii Ubal a zmiz nebo Ostravak Ostravski. Letos ho uvidíme v česko-italském dramatu Terezín. 

Má za sebou krátký vztah s modelkou Andreou Bezděkovou, předtím žil po boku Šárky Vaculíkové, nyní Krausové. Ačkoliv byl spojován s Evou Burešovou, pár nikdy netvořili. 

Návrat Marka Lambory fanynky potěšil

Když skončila Slunečná, dlouho si Marek nikde nezahrál. Soustředil se na divadelní jeviště a z veřejnosti se stáhnul. Na svých sociálních sítích ukazoval převážně zážitky z cest, a i jeho soukromí bylo velkou neznámou. V poslední době se ale spekuluje o jeho lásce k Sáře Rychlíkové, hvězdě seriálů O mě se neboj nebo Dobré zprávy. 

Zatím to ale ani jeden z nich nepotvrdil, ačkoliv se několikrát šuškalo, že právě kvůli Lamborovi nechala půvabná brunetka Vojtěcha Vodochodského, který momentálně září ve Zlaté labuti.

„Konečně! Už tam chyběl někdo sexy,“ rozplývá se na sociálních sítích divačka Klára nad Markem Lamborou. Jeho role ve Specialistech fanynky potěšila, mužská část publika zase kladně hodnotí jeho herecký výkon. Ne nadarmo se říká, že se v českých vodách rozhodně neztratí. 

Zdroj: TV Nova

PODOBNÉ ČLÁNKY
- Reklama -

NEJČTENĚJŠÍ

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů