DomůLifestyleTohle tělo si hýčká Prachař: Sandeva je ozdobou každé akce

Tohle tělo si hýčká Prachař: Sandeva je ozdobou každé akce

Sara Sandeva a Jakub Prachař jsou jeden z nejkrásnějších párů českého showbyznysu. Nechyběli ani na zahájení KVIFF 2023, kam dorazili bok po boku. A všichni se ptají, zda už brzy přijde žádost o ruku! Nebo snad dvojice zatouží po společném potomkovi? Zatím oba mlčí…

Vkus, šarm a elegance – to je Sara Sandeva. Její nejlepší kamarádkou je Hermine Khalaf Pogosyan, arménská módní návrhářka. Není překvapením, že je na každé akci perfektně oblečená. Prachař jistě ví, že ulovil hotový skvost!

Možná i proto jí nedávno překvapil v Chorvatsku, kam vyrazila natáčet seriál Na vlnách Jadranu. Užili si báječné chvíle i se Sandrou Novákovou a Vojtěchem Moravcem. Nechyběla tam ani Sára Rychlíková nebo Ivana Fancy Kulhánková.

Sara Sandeva na zahájení KVIFF 2023 (foto: Herminapress)

Rojí se spekulace, kdy Jakub Prachař požádá svou nádhernou Makedonku o ruku. Přeci jen je Sandeva z rodiny, kde se ctí tradice. Sám má už dceru Miu s modelkou Agátou Hanychovou, kterou si také po letech přátelství vzal. Manželství ale nevydrželo.

Teď je evidentní, že je zamilovaný až po uši. Není tomu tak dávno, co se šuškalo, že je Sara těhotná. Zdrojem měl být jakýsi tajemný kolega v divadle, kde se Sandeva objevuje. Dvojice si z toho ale udělala legraci a dala najevo, že k takovému kroku zatím nepřistoupila. Ale! Co není, může být….

Na filmovém festivalu byli nepochybně jednou z nejkrásnějších dvojic. Je vidět, že to mezi nimi zkrátka klape na jedničku. Sandeva si rozumí také s jeho sestrou Marianou, což je pro něj nepochybně důležité. Že bychom se v dalším roce skutečně dočkali velkolepé svatby?

Zdroj: Instagram, blesk.cz, redakce

PODOBNÉ ČLÁNKY
- Reklama -

NEJČTENĚJŠÍ

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů