30.5 C
Prague
Úterý, 9 července 2024, 8:07
- Reklama -
DomůLifestyleKVIFF 2023: Dorazila Alena Mihulová s dcerou Karolínou, které znalost marketingu vynáší...

KVIFF 2023: Dorazila Alena Mihulová s dcerou Karolínou, které znalost marketingu vynáší miliony

Na filmovém festivalu v Karlových Varech nechybí ani Alena Mihulová, která má s režisérem Karlem Kachyňou dceru Karolínu. Ta se sice ve šlépějích slavných rodičů nevydala, před kamerou se ale nebojí. Úspěšně podniká v marketingu a na sítích je velmi oblíbená.

Karolína Kachyňová je nenápadná dáma, která to na sítích občas pěkně schytala. Její vzhled budil v některých nepochopitelnou zlost. „To je kluk?“ ptal se jeden rýpavý sledující na sociálních sítích. Jenže Karolína ví, že jí názor ostatních může být jedno. V tom, co dělá, je jedna z nejlepších.

V médiích se o Karolíně často mluvilo v souvislosti s její sexuální orientací. Žije totiž s krásnou Natálií. „Potěšilo mě, že chce žít od začátku v pravdě. Že přišla a řekla mi to. Jestli jsem v něčem byla dobrá matka, pak v tom, že viděla, jak se dají věci v životě zvládnout. Asi mi důvěřovala, že ji takhle přijmu,“ řekla Mihulová. Sama lásku s Karlem Kachyňou skrývala deset let. Režisér byl totiž o 41 let starší.

Režisérka? Ani náhodou!

Chvíli to přitom Karolínu do uměleckého světa táhlo. Studovala na režisérku. Nakonec založila úspěšný projekt s názvem Jak na reklamu a sítě. Je majitelkou agentury Edmé a hravě prodává Kurz prodeje na Instagramu. Za první týden prodeje vydělala milion. A tím to zdaleka nekončí. Na TikToku má desetitisíce sledujících, kteří ji naprosto milují.

Je vidět, že Karolína se o sebe umí postarat. Vybrala si obor, ve kterém aspiruje na pravého guru!

Zdroj: Instagram, TikTok, redakce, youtube.com, iDNES.cz

PODOBNÉ ČLÁNKY

NEJČTENĚJŠÍ

- Reklama -
Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů