20.1 C
Prague
Neděle, 19 května 2024, 4:05
- Reklama -
DomůLifestylePagáčová míří do Jedné rodiny. Za jeden natáčecí den si prý přijde...

Pagáčová míří do Jedné rodiny. Za jeden natáčecí den si prý přijde na 16 tisíc

Na podzim nás čeká hned několik změn! Do seriálu Jedna rodina by totiž měla zamířit Patricie Pagáčová, která na jaře podepsala smlouvu na novou roli. A proslýchá se, že si přijde na nemalé peníze. Za jeden natáčecí den má dostat až 16 tisíc korun!

Patricie Pagáčová je jednou z našich nejoblíbenějších hereček. Z malé Terezky Jordánové v Ulici vyrostla v dámu, která o role nouzi rozhodně nemá. A režiséři si umí hereckých kvalit cenit. Jak tvrdí zdroj blízký natáčení, Pagáčová měla podepsat smlouvu, ve které je stanovena odměna 16 tisíc korun za jeden natáčecí den.

Jde o neobvyklou částku?

Otázkou je, jak velkou roli bude mít, kolik dní v měsíci bude opravdu natáčet. Ale podle našich informací jde o běžnou sazbu. Například u konkurenční televize si za dob natáčení seriálu Slunečná přišel Marek Lambora a Eva Burešová na podobné peníze. A natáčecích dnů mají pak hlavní hrdinové klidně dvacet za měsíc. To už je pěkná sumička, co myslíte? Bez zajímavosti není, že za dob natáčení Slunečné měl Lambora prý menší peníze než Burešová. Ona byla v té době už větší hvězda. Jak by to bylo dnes? Kdo ví…

Mimo Pagáčové by měla do Jedné rodiny mířit také Sara Sandeva. Ani o její roli toho zatím moc nevíme. Jisté je, že parta v čele s Terezou Kostkovou a Tomášem Jeřábkem je u diváků oblíbená. A možná právě Klára, která byla nejotravnějším článkem celého seriálu, najde během druhé řady lásku. Jak do toho pasuje půvabná blondýnka Patricie? To se musíme nechat překvapit!

Zdroj: Instagram, TV Nova, redakce

PODOBNÉ ČLÁNKY

NEJČTENĚJŠÍ

- Reklama -
Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů