5.9 C
Prague
Pátek, 19 dubna 2024, 11:04
- Reklama -
DomůLifestyleDagmar Patrasová má na krku obžalobu kvůli řízení pod vlivem alkoholu

Dagmar Patrasová má na krku obžalobu kvůli řízení pod vlivem alkoholu

Královna dětských srdcí Dáda Patrasová má problém. Státní zástupce pro Prahu 10 Richard Houdek ji obžaloval kvůli řízení pod vlivem alkoholu. Patrasová přitom odmítá, že by řídila opilá. S informací přišel jako první web TN.cz.

„Státní zástupce podal v dané věci k Obvodnímu soudu pro Prahu 10 obžalobu na ženu ve věku 67 let pro trestný čin ohrožení pod vlivem návykové látky podle paragrafu 274 odstavce 1, 2 písmena a) trestního zákoníku, kterého se tato žena měla dopustit dne 23. května 2022 tím, že po předchozím požití alkoholických nápojů řídila osobní automobil a způsobila dvě dopravní nehody,“ cituje Houdka server TN.cz.

Patrasová dění kolem své osoby odmítá komentovat. Upozornila však na to, že ji nikdo nebral krev ani jí nedával dýchnout. Loni média informovala o celé věci však tak, že Dáda dechovou zkoušku odmítla. „Řidička nabourala do zaparkovaného auta a následně do betonových zábran. Odmítla se podrobit dechové zkoušce. Oznámení o nehodě jsme přijali ve 14.45,“ informoval tehdy policejní mluvčí Jan Daněk.

V poslední době se objevily dokonce informace, že má na Patrasovou doléhat Josef Rychtář, vdovec po Ivetě Bartošové. Měl jí prý radit například právě ve zmíněné nehodě, aby řekla, že od rána trpěla nevolností a odmítla dechovou zkoušku. Jejich svazek však zatím ani jeden z nich nepotvrdil.

Dádě má hrozit trest odnětí svobody až na tři léta, peněžitý trest nebo zákaz řízení.

Zdroj: TN.cz, blesk.cz

PODOBNÉ ČLÁNKY

NEJČTENĚJŠÍ

- Reklama -
Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů