17.6 C
Prague
Neděle, 26 května 2024, 10:05
- Reklama -
DomůLifestyleDenisa Nesvačilová přijala roli v seriálu ZOO. Dá to do kupy s...

Denisa Nesvačilová přijala roli v seriálu ZOO. Dá to do kupy s Kamilem

Rudovlasá herečka Denisa Nesvačilová se vrací na televizní obrazovky! Přijala roli v seriálu ZOO, kde bude mít co dočinění s Kamilem Ovčíkem. Měla by to být totiž pořádná mrcha, a nezalekne se jen tak něčeho. Do prostor zoologické zahrady míří také Veronika Žilková jako uklízečka nebo Martin Preiss jako náhradník Alberta.

Po nevydařeném vztahu s režisérem Petrem Kolečkem se pustila Denisa Nesvačilová naplno do práce. A daří se jí skvěle! Nutno poznamenat, že svoboda jí opravdu sluší. Nikdy dříve nevypadala lépe.

To teď míří předvést do seriálu ZOO, kde by si měla zahrát pořádnou mrchu. Něco bude mít společného s Charliem, něco asi s Kamilem Ovčíkem. Důležité je, že se mají diváci na co těšit. A Nesvačilová dala vědět na svém Instagramu, že už natáčí!

Otázkou je, co na to Eva Burešová, když se k ní loni nelichotivě vyjadřovala. „Dneska mě pobouřilo na netu, že jsou mezi námi lidi, kteří rádi přebírají partnery zadaným lidem. To je teda šílený. Já tyhle věci nenávidím,“ řekla tehdy Eva. Už dříve spolu přitom hrály dámy ve Slunečné. Znamená to válku hereček?

Na co se mohou diváci v létě těšit? (foto: se souhlasem FTV Prima)

Další díl bude poslední

V posledním díle před letní pauzou budou Sid s Adamem řešit miminko, chod firmy Novotných i práci v ZOO. Vypadá to, že Petr konečně platí alimenty, ale Viky je synovi nechává na stranou, aby jednou nezačínal od nuly. Albert zachrání Kristýnu, Kamil dojede na svoje levárny a Charlie se snad domluví s Břéťou.

Během prázdnin budou nové díly dostupné jen pro předplatitele platformy Prima Plus. Pro Primu natáčí i Kolečko. Se Suchánkem je na place kvůli připravovanému seriálu Chataři ze Švihova. Michal mu tam dal roli nevěrníka a ryšavou milenku. Náhoda, určitě!

Zdroj: Instagram, seriál ZOO

PODOBNÉ ČLÁNKY

NEJČTENĚJŠÍ

- Reklama -
Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů