DomůLifestyleSeriál Jedna rodina čeká poslední díl

Seriál Jedna rodina čeká poslední díl

Jedna rodina končí. Dnes odvysílá televize poslední díl, kterým zahájí letní pauzu. Co ještě čeká zamilovaného (a na Vánoce opuštěného) Karla s Petrou? Proč se všichni sejdou v Osvěžovně? A jak vidí natáčení kreativní producent Lukáš Borovička?

Vágymu a Kláře vysvitne naděje na lásku

Seriál Jedna rodina čeká letní vysílací pauza a v září se diváci mohou těšit na zbrusu nové díly podzimní sezony. Co v ní diváky čeká naznačil kreativní producent za TV Nova Lukáš Borovička„Seriál Jedna rodina se vrátí s novými příběhy a situacemi, které ze svých životů známe téměř všichni. V podzimní sezoně se nám obrací karty a na naše věčné smolaře se konečně usměje štěstí. Jak Kláře tak Vagymu svítá naděje na lásku, i když to už ani jeden z nich moc nečekal. Naopak ti, kterým se až doteď celkem dařilo se budou muset poprat s pořádnými výzvami,“ naznačuje.

Petra doplatí na svoji dobrotu a Norika s Filipem pochopí, že vydělat si velké peníze také něco stojí. A Martina zjistí, že maturita je nic proti zkoušce dospělosti, která ji teprve čeká. Jak už jsme si zvykli, střídavka dokáže i běžné situace pořádně zamotat. Ale stejně tak dokáže průšvihy efektivně řešit, vždycky se totiž najde někdo, kdo rychle přispěchá na pomoc. V tom bude podzimní sezona stejná. Nebudou chybět nové výzvy, naděje ani nové postavy v podání oblíbených českých herců,“ doplnil Borovička.

Herci a štáb na svých místech (foto: se souhlasem TV Nova)

Poslední díl sezóny

Už dnes odvysílá TV Nova poslední díl letošní jarní sezony úspěšného seriálu Jedna rodina, který si velmi rychle našel své stálé místo v srdcích diváků. „Kamkoliv přijdu a s kýmkoliv o Jedné rodině mluvím, zjišťuji, jak moc si diváci náš seriál oblíbili. Jde o časově poměrně náročné natáčení a je pro mě obrovskou motivací k další práci, když zjišťuji, že to, co tu společně uvaříme někdo moc rád zbaští. To je pro herce opravdu ta největší odměna,“ prozrazuje dojmy z první sezóny Tereza Kostková

Jak dopadnou Vánoce?

Ještě před pauzou diváci společně s Jednou rodinou oslaví Vánoce. Ty sice nejsou především o drahých dárcích, ale právě ty bývají často tím nejpalčivějším problémem. Kdo dostane nový mobil? Kdo slepice a kozy? A kdo ten úplně nejkrásnější a nejdojemnější dárek, který nestojí vůbec žádné peníze? Taneček, který nacvičily děti společně s Karlem, je zábavný sám o sobě. A když si tanečníci navíc obléknou kostýmy vánočních skřítků, je o dobrou zábavu zaručeně postaráno. Kdo nakonec stráví Štědrý den společně a zůstane někdo na nakonec sám?

Zdroj: TV Nova, Instagram

PODOBNÉ ČLÁNKY
- Reklama -

NEJČTENĚJŠÍ

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů