4.8 C
Prague
Sobota, 20 dubna 2024, 7:04
- Reklama -
DomůLifestyleArichteva přiznala, že se s holkami ze slavného tria neshodnou na výchově...

Arichteva přiznala, že se s holkami ze slavného tria neshodnou na výchově dětí

Populární herečka Veronika Arichteva se jako maminka našla v respektující výchově. Čte knihy, poslouchá podcasty. Přiznává, že jí to zcela pohltilo. Stejný názor však nesdílí její parťačky z uskupení 3v1. A prý to někdy pořádně vře!

Syna Luku, kterému budou v září tři roky, si herečka opravdu užívá. Dokonce se nijak netají tím, že by si přála druhé dítě. Jenže teď rekonstruují s manželem starší dům za Prahou, což není vůbec levná záležitost. A kdyby nešlo o peníze, ani času není nazbyt.

K respektující výchově se Veronika dostala postupně. Když dostal syn první záchvat vzteku, začala zjišťovat, co se v něm odehrává a jak má reagovat ona. Nakonec se hrdě hlásí k respektující výchově, která je pro ni přirozená. Nepoužívá fyzické tresty a se synem se snaží otevřeně komunikovat.

Biser Arichtev (uprostřed) na natáčení seriálu O mě se neboj. Po jeho boku herci Veronika Lapková a Vašek Matějovský (foto: se souhlasem TV Nova)

To se ale nedá říct o všech ze slavného tria. Tam patří také influencerka Nikol Leitgeb a zpěvačka Martina Pártlová. Veronika sice neuvedla, se kterou z žen se neshodnou, ale dodala, že ačkoliv má každá jinou cestu, všechny tři se respektují – a do výchovy dětí si nekecají. Ačkoliv už měly dámy pár vášnivých diskuzí! Občas to asi trochu vře, ale jinak jim přátelství pořád báječně funguje.

Tak uvidí za pár let, kdo na to šel správně!

Zdroj: podcast Maminkář, Instagram

PODOBNÉ ČLÁNKY

NEJČTENĚJŠÍ

- Reklama -
Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů