9.1 C
Prague
Pátek, 19 dubna 2024, 2:04
- Reklama -
DomůLifestyleBurešová ukázala kompletní rodinu. S kočárkem chodí v podpatcích

Burešová ukázala kompletní rodinu. S kočárkem chodí v podpatcích

Herečka Eva Burešová je ztělesněním elegance. Nebrání jí v tom ani mateřská role. Její partner Přemek Forejt dnes ukázal, že i ke kočáru klidně nazuje podpatky. Na procházku vyrazila celá rodina.

Burešová má s kuchařem Přemkem Forejtem syna Tristana Williama, kterého zatím před veřejností tají. Čas os času ukážou jeho záda nebo půlku obličeje. Netají se ale se starším bráchou Nathanielem, kterého má hudebnice s Michaelem Krásným. Ten se ale krátce po narození syna rozhodl dát přednost kariéře a odcestoval do zahraničí. 

Byla s nimi také Přemkova dcera Stella, kterou ukazuje kuchař jen málo. Nemluví ani o její mamince, mají mít ale krásné vztahy a na všem se prý dohodnou. Je vidět, že jsou všichni dohromady opravdu šťastní! A aby toho nebylo málo, na fotce, kterou sdílela dvojice ve stories, bylo jasně vidět, že Burešová nazula ke kočárku růžové lodičky!

Ačkoliv občas maminky říkají, že si nestihnou ani vyčistit zuby, Evu to zřejmě netrápí a pořád vypadá perfektně. 

Eva Burešová hraje v ZOO postavu Viky Janečkové (foto: se souhlasem FTV Prima)

Společná vycházka není to jediné, co udělalo mladé mamince radost. V seriálu ZOO se prý scénář konečně vrací k drzé Viky, nasazuje lokny, obléká tílka a těší se na šperky. Zkrátka perfektní léto!

Zdroj: Instagram, seriál ZOO

PODOBNÉ ČLÁNKY

NEJČTENĚJŠÍ

- Reklama -
Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů