18.6 C
Prague
Pondělí, 10 června 2024, 12:06
- Reklama -
DomůLifestyleDnes večer v ZOO: Dívat se na Viky Janečkovou je čisté utrpení 

Dnes večer v ZOO: Dívat se na Viky Janečkovou je čisté utrpení 

Není to tak dávno, co se všichni diváci těšili, až konečně uvidí Evu Burešovou jako Viky v seriálu ZOO. Jenže to, co z ní tvůrci udělali, je utrpení zkrátka pro všechny. 

Nejen, že nezvládá svou firmu, kterou zkrátka musí prodat, také se chová nesmyslně vůči Petrovi, který si sice našel asistentku, se kterou zplodil záhy potomka, nějakou tu korunu by na své dítě ale jistě pustil. Navíc je to soudce. To neví, že neplatit na své dítě není tak úplně v pořádku? A tak tu máme z rodinného seriálu tragédii, která bude pokračovat právě dnes večer.

Pokud bychom vyhlašovali nejlepšího lháře seriálu, byla by to určitě Sid. Haďák si pořád myslí, že románek s Filipem je takové menší nedorozumění, které vyřeší, když si všichni tři promluví. To ale neví, že se spolu líbali už během jeho pobytu v Amazonii, Sid na něj kouká jako na obrázek a rozhodně neví, s kým chce být. To je mimochodem dějová linka, která diváky neskutečně rozčiluje. Podle nich už není žádný pár, který by v seriálu vydržel. Roklovi řešili nevěru, soudce s Viky také, Mína byla Markovi nevěrná, Robert si Elišku už nepamatuje, Izy to nefunguje s Vojtou…

Děti Viky milují (foto: se souhlasem FTV Prima)

Viky se bude klasicky hroutit, protože nemá ani firmu, ani chlapa, ani peníze, což z ní dělá zoufalou matku plnou obav, ráno se však probudí s kocovinou vedle Filipa a nebude vědět, zda spolu měli sex.

Jako zklamání se začíná jevit také dějová linka s Albertem a Kristýnou. Když naskočila zpěvačka Sára Milajtová do děje, slibovali tvůrci odhalení velkého tajemství. Pokud jím bylo, že je do něj od dětství zamilovaná – to je teda šok. 

Tak už dnes večer!

Zdroj: seriál ZOO, Instagram

PODOBNÉ ČLÁNKY

NEJČTENĚJŠÍ

- Reklama -
Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů