DomůOsobnostiAdam Vacula vzal roli ve Zlaté labuti, protože měl na účtu tři...

Adam Vacula vzal roli ve Zlaté labuti, protože měl na účtu tři tisíce

Adam Vacula přiznal, že role Kučery ve Zlaté labuti přišla jako na zavolanou. Pokud byste předpokládali, že se toužil realizovat v dobovém seriálu, není to tak docela pravda. Hlavně si potřeboval zkrátka vydělat!

Srdce českých diváků si Adam Vacula získal jako benjamínek rodiny Petr Kučera, který se zamiluje do Báry Veselé, kterou hraje Marta Dancingerová. Více je znám ze zahraničních produkcí, momentálně ho mohou diváci vidět například ve třetí sérii Jacka Ryana, která běží na platformě Amazon Prime. 

Na účtu pár drobných

Na casting dobového seriálu Zlatá labuť ho poslala jeho agentka Petra Svarinská. „S tím, kolik jsem měl na účtu, jsem neváhal, bral jsem to tak, že nemám co ztratit. Možná i to mi pomohlo,“ přiznal s dodatkem, že částka, kterou v té době disponoval, byla asi tři tisíce. „Tak to bývá. Člověk občas musí něco zaplatit, uhradit nějaký dluh, zvládnout spoustu věcí. A tehdy se to nějak sešlo. Možná je taková zkušenost dobrá, protože vyburcuje k aktivitě. Řekl bych, že to tak většinou funguje.“

Randí s kuchařkou

Dnes už se mu daří dobře a na účtu má zas o něco více. V posledních týdnech navíc vyšlo najevo, že randí s kuchařkou a vítězkou soutěže Masterchef Besky. Jinak si své soukromí pečlivě chrání. Již dříve byl ženatý s českou vicemiss 2007 Lilian Sarah Fischerovou. 

Jeho cesta na DAMU vedla skrz studijní obor zaměřený na psychologii. Tvrdě dřít ho naučil sport. Dnes patří mezi oblíbené herce a fanynky mu leží u nohou. „Chodil jsem na castingy, spousta věcí nevycházela a já nevěděl, co dělám špatně. Tu a tam se objevil nějaký ten zahraniční projekt, který mi dodal sebevědomí. Jako herec o sobě pochybujete, takže jakékoli sebemenší příležitosti si vážíte, uvědomíte si, že to za to všechno stojí. Zlatá labuť je příkladem,“ vyjádřil vděčnost za vše, co se mu dnes v životě daří.

Zdroj: Instagram, iDNES.cz, ČSFD

PODOBNÉ ČLÁNKY
- Reklama -

NEJČTENĚJŠÍ

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů