DomůOsobnostiTohle se na československém Survivoru ještě nestalo: Jirkovi bouchly nervy, pustil se...

Tohle se na československém Survivoru ještě nestalo: Jirkovi bouchly nervy, pustil se do Novotného. Stálo ho to účast v soutěži

Reality show Survivor dokáže člověka dostat na dno jeho sil. Své o tom ví i Jiří Hanousek, realitní makléř z Hradce Králové. Ten od začátku vymýšlel brilantní strategie, za 37 dní už toho měl ale dost. Na kmenové radě mu bouchly nervy tak, že se pohádal s moderátorem Ondřejem Novotným a ze soutěže odešel. 

Další kmenová rada byla v Survivoru opravdu výživná. Moderátor Ondřej Novotný totiž připravil pro soutěžící nové pravidlo. Kmen Rebelů prohrál souboj o imunitu a čekalo je vyřazování. Novotný ale upozornil, že nemohou být označeny ženy. To Jirku rozpálilo doběla. 

Realitní makléř Jirka byl přitom jeden z favoritů celé soutěže. Svým způsobem hry trochu připomínal Vladimíra Čapka z první řady, který se stal celkovým vítězem. To už Hanousek nezažije. Na kmenové radě se tak rozohnil, že po hádce s moderátorem Ondřejem Novotným odešel. 

V posledních dnech už Jirka často ztrácel hlavu a projevoval se v kmeni jako hysterka. Toho si začali jeho soukmenovci všímat. Terč na jeho zádech byl tak stále zřetelnější. Ondřej Novotný se Jirky hned na začátku kmenové rady zeptal, co je pravdy na tom, že chce ze hry odstoupit. Moderátor chtěl ale jasné stanovisko hned. A strhla se ostrá hádka.

Je rok 2023, co tam máš dál?

„Myslel jsem, že tě něco trápí, a že mi to teď a tady řekneš, co tě trápí,“ začal Novotný. „Dobře, tak pojďme do toho,“ začal Jirka. „Adam vyhrál individuální imunitu, ale kvůli genderu, aby to bylo genderově vyvážený, my nemůžeme hlasovat, holky,“ vysvětlil. „Vadí ti pravidlo, o kterém jsem mluvil po individuálním souboji o imunitu?“ ujistil se Ondřej. „Vadí.“

Novotný ho usadil, že je to zkrátka pravidlo. „A co tam máš dál?“ zeptal se ostře. Jirka ale neskončil a dodal, že pokud je zde takové pravidlo, narušuje to jeho důvěru v celou soutěž. „Jirko, je to reality show. Není to sport,“ vysvětloval mu Ondřej. „Je to rok 2023, co tam máš dál?“ dusil ho dál moderátor. „Hele, Ondro, pokud komunikujeme tímhle způsobem, tak tam dál nic nemám a říkám, že odstupuju,“ zvedl se Jirka.

Člověku šibne, říká Žaneta

Potom se strhla nepříjemná hádka pro všechny přihlížející. Moderátor ho nenechal se s kmeny rozloučit, nezhasl symbolicky jeho pochodeň, která symbolizovala život v této soutěži. A to byl Jirkův konec. Všichni zůstali jako opaření. 

„A to byly přesně ty dny volna. Pak člověku šibne,“ prohlásila na závěr Žaneta z kmene Rebelů. Nakonec se ve stejném díle ještě s hrou rozloučil Švanci. Ten prohrál svůj boj s Martinem. Fotbalový útočník trpěl už dlouho hladem, byl slabý, pohublý. Možná mu tak nějaká chutná večeře na přivítanou na hotelu přišla vhod.

Zdroj: TV Nova, Instagram

PODOBNÉ ČLÁNKY
- Reklama -

NEJČTENĚJŠÍ

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů