DomůLifestyleVe Zlaté labuti se schyluje k nejhoršímu: Irena zřejmě zapomene na Alenu

Ve Zlaté labuti se schyluje k nejhoršímu: Irena zřejmě zapomene na Alenu

Milostná linka, která takřka změnila televizní svět – Irena a Alena, dvě krásné ženy, které čelí svému osudu. Milují se, ale žijí v době, která jim nepřeje. Diváci je naprosto zbožňují. Nepochybně je to také zásluha Kristýny Ryšky, která si získala srdce diváků. V této roli se vrátila na herecké výsluní, které jí právem náleží.

Zdá se, že v oblíbeném seriálu nás zatím žádné dobré konce nečekají. Irena Mašková totiž podstupuje elektrošoky, aby nemusela do léčebny. Nemá na výběr, otec je velmi striktní. Bude to ale stačit, aby mu nakonec vyhověla?

Lásce je možná konec

Nejvíc se o ni bojí Alena. Mohla by totiž na jejich lásku zapomenout. Elektrošoky nepůsobí Ireně jen bolest, do budoucna bude také trpět výpadky paměti. Ryška sice slíbila, že to bude úsměvné, ale… Opravdu jejich láska přežije? Šťastný konec čekat nelze. Dokonce se na sociálních sítích začaly objevovat diskuze, že tak dlouho by jim to nikdo netoleroval.

Pravdou je, že už se tím dámy nijak netají. Všichni v obchodním domě tuší, co se mezi Irenou a Alenou děje. Přesto se zatím ani jedné „skoro“ nic nestalo. Jenže to záleží také na tom, v jakém období se momentálně nacházíme. To je v seriálu Zlatá labuť velmi nejasné.

Simona Lewandowská v roli Aleny (foto: se souhlasem TV Nova)

Poslední Wintonův vlak

V poslední době se ale mluví o záchranných vlacích pro židovské děti. Lze tak předpokládat, že jde o jaro nebo léto roku 1939. Podle oděvu hlavních postav zřejmě léto. Poslední Wintonův vlak, jak se jim později začalo říkat, byl vypraven 1. září 1939. Byl nejpočetnější a měl namířeno do Anglie. Nikdy tam ale nedojel, nacisté už to nedovolili.

Bude to případ i Adama a Ester? Neustále se mluví o tom, že by odjet měli, je už ale málo anglických rodin, které by chtěly přijmout židovské děti. Nelze však čekat, že v seriálu nakonec přežijí všichni. Přichází přeci doba drsných koncentračních táborů…

Zdroj: redakce, TV Nova, VOYO, Facebook

PODOBNÉ ČLÁNKY
- Reklama -

NEJČTENĚJŠÍ

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů