6.3 C
Prague
Pátek, 19 dubna 2024, 8:04
- Reklama -
DomůLifestyleCo bude s Evou Burešovou, až skončí ZOO? Zas tak horké to...

Co bude s Evou Burešovou, až skončí ZOO? Zas tak horké to nebude

Je to už spoustu let, co začala Eva Burešová natáčet na Primě. Jenže teď to vypadá, že tohle období je u konce. Dalšímu seriálu s názvem Eliška a Damián už kralovat nebude. Vedle Roberta Urbana se představí Emma Smetana. Co bude s Evou?

Krásná Eva Burešová je skoro fenomén. V roce 2011 se přihlásila jako zpěvačka do soutěže Československo má talent, kde se probojovala do finále. A začala se její kariéra. Na Nově natočila seriál Gympl s (r)učením omezeným, pak už spěchala na Primu. Objevila se ve V.I.P. vraždách, Modrém kódu i Slunečné. Zamířila do ZOO a… A co bude dál?

Nahradí jí Emma Smetana?

Proslýchá se, že Emma Smetana jí pěkně šlape na paty. Je krásná, neokoukaná a hrát umí. Burešová prý stojí na kariérní křižovatce. Pochopitelně hraje v muzikálech, měla i své úspěšné turné. Ale ZOO má mít stejný počet dílů jako Slunečná, mělo by to být tedy 160 celkem. Pokud se tvůrci nerozhodnou jinak.

V televizi už jich bylo 126, na platformě Prima Plus 130. Víme, že se ještě pořád natáčí, akorát se herci vrátili na plac. Ale co bude potom?

Viky měla našlápnuto k úspěšné firmě. Tomu je však konec (foto: se souhlasem FTV Prima)

Všechno je jinak…

Ačkoliv se proslýchá, že je to pro Evu Burešovou katastrofa, zas tak horké to nebude. Eliška a Damián si totiž nekladou za cíl ZOO nahradit, nový seriál by se měl vysílat v sobotu. ZOO se vysílá úterý a čtvrtek. Co bude po ZOO, nevíme, ale určitě nejde o srovnatelný projekt. Pokud se chytne, třeba to bude jinak, kdo ví. Ale také víme, jak to bylo s Dobrými zprávami.

Seriál, který měl dosáhnout stejného úspěchu jako ZOO, příběh z krutého mediálního prostředí, kde hrají prim intriky, lži a nevěry. Nechytlo se to. Potichu bylo natáčení ukončeno. Možná, že si dodnes Natálie Halouzková říká, jestli raději neměla zůstat v ZOO v roli nevěrnice Míny.

Přijme nabídku z Novy?

„Objektivně je to tak, že na obrazovce se neustále propaguje seriálová novinka Eliška a Damián. A Zoo je utlačená na pozadí. I nezaujatý divák si toho musí všimnout, že Prima trošku hřeší na to, že Zoo je úspěšná a že pro ni nemusí víc dělat,“ cituje server Extra.cz tajný zdroj z Primy.

„Evička se prostě chtě nechtě musí cítit tak, že je na druhém místě. Tohle ji musí sejmout. Nedivil bych se, že kdyby jí opět dala nabídku TV Nova, kterou už dřív odmítla, že by za současných okolností mohla říci ano,“ dodává.

Zdroj: redakce, Extra.cz, Instagram, FTV Prima

PODOBNÉ ČLÁNKY

NEJČTENĚJŠÍ

- Reklama -
Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů