16.9 C
Prague
Neděle, 19 května 2024, 10:05
- Reklama -
DomůLifestyleVrací se Ulice! Prokop připomene Magdě, kde je její místo

Vrací se Ulice! Prokop připomene Magdě, kde je její místo

V 19. sezóně nekonečného seriálu Ulice bude hned na začátku hlavním tématem žárlivost. Prokop pochopí, že vracející se Eddie má k „jeho“ Magdě blízko. Ale jak to má on? Bude chtít vzít jejich rozchod zpátky?

Prokop se vrací! A možná má pocit, že je Magda pořád jeho. Jenže to by u dveří nesměl zaklepat také Eddie, který byl Magdinou velkou láskou. Vrací se ze Španělska – má zkušenosti, je rozumnější a připravený dát si život do pořádku. A nemá kde bydlet. Dobrotivá Magda ho u sebe samozřejmě hned ubytuje.

Velký a dojemný návrat Eddieho

„Jsem nadšený, vracím se mezi své kamarády a mám pocit, jako bych se vrátil domů,“ řekl jeho představitel Jiří Panzer. Pro Prokopa bude ale Eddie představovat hrozbu. A hned v prvních dílech upozorní Magdu, že mít pod sebou dva bývalé partnery není v práci zrovna ideální. Je to přeci ředitelka, to je její místo!

Magda totiž Eddiemu nabídla místo učitele zeměpisu. Prokopovi se ale nelíbí, že nemá žádné zkušenosti. A také to, že má pro něj Magda evidentní slabost.

Návrat Eddieho Magdu potěší (foto: se souhlasem TV Nova)

Zkouškou pro Magdu, kterou hraje Veronika Čermák Macková, nebude jen Eddie. Do Ulice přichází bývalá ředitelka Soňa, kterou si zahraje zpěvačka Lucie Vondráčková. „Soňa je bývalá ředitelka školy. Má hodně progresivní nápady a ničeho se nebojí. Někde je trochu moc hrr a jdou jí na nervy zastaralé principy ve školství,“ prozradila o své postavě populární zpěvačka.

A do Ulice míří i Adéla Gondíková. Co o své postavě prozradila? „Už se o ní v seriálu v minulosti několikrát mluvilo, a to ne úplně nejlépe. Takže když se konečně objeví, nemá vůbec pozitivní pozici. Přichází s pověstí ženy, která Evžena při rozvodu totálně oškubala a obrala o všechno.“

Už v pondělí na Nově! A nebo už teď na Voyo.

Zdroj: redakce, VOYO, Instagram

PODOBNÉ ČLÁNKY

NEJČTENĚJŠÍ

- Reklama -
Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů