DomůLifestyleOlga Lounová ukázala ve Varech krásnou dceru Arianne

Olga Lounová ukázala ve Varech krásnou dceru Arianne

Ani herečka a zpěvačka Olga Lounová nechyběla na filmovém festivale v Karlových Varech, kam jí doprovodila dcera Arianne. Ta se narodila loni v listopadu a je vidět, že její maminka si mateřství opravdu užívá.

Dceru má Olga Lounová s hokejistou Janem Kréglem. Dlouho s mateřstvím přitom otálela, vytouženého potomka se dočkala až po čtyřicítce. A je krásným příkladem, že vše vždy přichází v pravý čas. „Tatínek Ti přeje, ať si tu jízdu pořádně užiješ, protože jestli budeš jen trochu po mamince, tak se nudit nebudeš,“ vzkázala Lounová dceři po porodu.

Je jasné, co tím populární zpěvačka myslela. Za svůj život už si užila spoustu úspěchů. V roce 2003 například studovala v New Yorku a vystupovala tam s latinskoamerickou skupinou, potom nahrávala desku v Los Angeles. Nebojí se akrobacie a v letech 2011 – 2012 dokonce jezdila s týmem JT Říha Group Rally Team, v roce 2013 pak za tým JT Rocksteel Rally Team. V sezóně 2014 v rally sprintech s Mitsubishi Lancer Evo IX.

Lounová má dceru s hokejistou Janem Kréglem (foto: Herminapress)

Trénovala thajský box, věnuje se sportovnímu a mentálnímu koučinku a potápěla se v JAR se žraloky. Je vůbec možné, aby po ní dcerka nezdědila dobrodružnou povahu?

Mezi její populární písně patří například Jsem optimista nebo Láska v housce.

„Počkej, až spolu holky někam vyrazí v pubertě, nás trefí infarkt,“ žertovala Lounová směrem ke zpěvačce Martině Pártlové, která v červnu 2021 porodila dceru Stellu. „Jestli budou mít energii po maminkách, tak podle mě to trefí hlavně tatínky,“ doplnil Krégl.

Zdroj: KVIFF, Instagram, wikipedia.org, redakce

PODOBNÉ ČLÁNKY
- Reklama -

NEJČTENĚJŠÍ

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů