18.6 C
Prague
Pondělí, 10 června 2024, 12:06
- Reklama -
DomůLifestyleV seriálu ZOO se bortí jeden vztah za druhým. Bylo by lepší to...

V seriálu ZOO se bortí jeden vztah za druhým. Bylo by lepší to zabalit

S návratem Evy Burešové do seriálu ZOO láska rozhodně nepřišla. Petr Kříž si totiž dávno našel jinou, se kterou čeká dalšího potomka. Viky je zpátky v Česku, a dokonce má u sebe Sofii a Bena, táta na ně nemá čas. Do toho se Sid stále kouká zamilovaně na Filipa a z Haďáka dělá vola. Kde je to štěstí? 

Překvapivou úlohu sehraje v jednom z příštích dílů Markéta Tomečková, která se zastaví za Viky a nabídne jí pomoc. Obě dvě Petr zradil a opustil. Spojí síly dohromady a zničí mu život? Je právě toto ten perfektní konec, o kterém mluvila Burešová? A jak to dopadne s Adamem a Sid, když do jejich vztahu stále vstupuje Filip? Nenajde právě u něj Viktorie své štěstí? Zatím to totiž vypadá, že v seriálu ZOO není kousek pozitivní nálady zkrátka pro nikoho.

Zklamání pro diváky

Když se Viky Janečková objevila zpátky v Čechách s nedávno narozeným synem, všichni si mysleli, že mají s Petrem krizi, kterou brzy překonají. Jenže se ukázalo, že Petr si užil se svou asistentkou, kterou zřejmě miluje – a ještě spolu čekají dítě, Petrovo čtvrté. Navíc se od té doby chová naprosto nepochopitelně. Nezajímají ho vlastní děti, zapomene dokonce na Benovy narozeniny. Otázkou je, proč z pozitivní a sympatické postavy, měli tvůrci potřebu udělat chlapa, který je trnem v oku nejedné ženě u televizních obrazovek.

Na to, že půlka seriálu byla jen o tom, jak si k sobě Petr a Viky hledají cestu, chvíli si myslí, že je to Alex, pak se mu Viky snaží říct, že Alex neexistuje, je těhotná, Petr to neví, pak přijde dojemné setkání… Diváci čekali desítky dílů, až se Burešová vrátí z mateřské a bude tento příběh pokračovat. To, co tam tvůrci vytvořili, je zklamání. Nepokračuje totiž takřka nijak. A zase je to jen jedno velké drama.

Sid svému Haďákovi pořád lže (foto: se souhlasem FTV Prima)

Možná to byla snaha o nějaké to drama – diváci to ale pozitivně nevidí. Na sociálních sítích se objevují pobouřené reakce, které upozorňují na to, že žádnému páru nedopřejí scenáristé chvíli klidu. Důkazem budiž Sid, která se momentálně – asi zase – zakoukala do Filipa. Adam není hloupý, ví, že se něco děje. Navíc nedávno přiznal, že se z Amazonie vrátil dřív, protože měl vizi, že se Filip se Sid líbají. Jeho přítelkyně ho hned ujistila, že jeho dar zřejmě není tak přesný, protože to rozhodně není pravda. Všichni ale ví, že mu lhala. A to potom ještě několikrát opakovaně. 

„Nebylo by lepší to zabalit? Je z toho paskvil,“ píše divačka Lenka na sociální sítě. „Už se nekoukám, těšila jsem se, ale to, co z toho vzniklo, je příšerný,“ rozčiluje se Magda. „Ani jeden pár nemůže být zřejmě šťastný,“ hodnotí atmosféru v seriálu Ivana.

Ani v příštích dílech se diváci spokojenosti nedočkají. Petr slíbí dětem, že se potkají v Paříži. Pozve také Viky s jejich synem, na letiště však všichni pojedou zbytečně. Ještě před odletem Petr letenky zruší – a pak nezvedne ani telefon.

Zdroj: seriál ZOO, Instagram

PODOBNÉ ČLÁNKY

NEJČTENĚJŠÍ

- Reklama -
Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů