DomůLifestyleAgáta mění plány: Svatba se Soukupem nebude, pět dětí taky nechce

Agáta mění plány: Svatba se Soukupem nebude, pět dětí taky nechce

Oblíbená modelka a influencerka Agáta Hanychová nedávno porodila své třetí dítě. S mediálním magnátem Jaromírem Soukupem má dceru Rozárku. Očekávaná svatba ani další dítě ale nebude. Prozradila to svým holčičkám během živého vysílání na Instagramu.

Není tomu tak dávno, co se spekulovalo o svatbě Agáty Hanychové a Jaromíra Soukupa. Dvojice ještě před narozením jejich první společné dcery avizovala, že se na něco takového skutečně chystá. Jaromír byl pyšný, že z Agáty brzy udělá paní Soukupovou. A někteří předpokládali, že ke svatbě dojde ještě před porodem. Ale nestalo se!

Svatba a další dítě? Ani jedno!

Sotva co modelka porodila, chtěla další dítě. A ještě páté i šesté. Tomu je ale konec. Překvapilo jí, jak může být třetí šestinedělí náročné. A teď se chce dát hlavně do kupy.

„Chci se vrátit k hysterii o svatbě, kterou jsem údajně měla minulý víkend. Vůbec nevím, kdo, kde na to přišel, ale žádnou svatbu jsem neměla. Svatba nebyla. A ani není v plánu,“ překvapila modelka. Ani na další dítě se necítí. „Tři stačí. Po porodu jsem byla v euforii, že chci čtvrtý až pátý dítě. Tak ne. Já už nemůžu,“ svěřila se svým holčičkám, jak nazývá sledující.

Letos se do Španělska asi nevydají

Je nejisté, zda dvojice vyrazí letos do Marbelly, kde má Soukup svůj dům. Možná dá Agáta s holčičkou narozenou letos v dubnu přednost domácí pohodě. Modelka má z předchozích vztahů ještě syna Kryšpína s Mirkem Dopitou a Miu s Jakubem Prachařem.

Na Instagramu patří Hanychová k nejoblíbenějším českým celebritám. Čas od času se do ní někdo opře, že má reklam až příliš. Firmy s ní ale spolupracují stále a ona vždy přijde s nějakou dobrou prezentací.

Tak snad si to doma vše brzy sedne!

Zdroj: Instagram, redakce

PODOBNÉ ČLÁNKY
- Reklama -

NEJČTENĚJŠÍ

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů