DomůLifestyleKlus přiznal, že svému synovi první rok života vykal

Klus přiznal, že svému synovi první rok života vykal

Tomáš Klus ze seriálu ZOO je milujícím otcem od rodiny, který by pro své děti udělal vše na světě. A právě jedno z nich dnes slaví své sedmé narozeniny! Syn Alfréd je natolik moudrý, že mu rodiče prý první rok života vykali.

„Dneska je sedm let nejlepšímu chlapovi, kterého znám. Do jeho prvních narozenin jsme mu vykali, neboť na svět přišel jako starý pán a všechny dětský oblečky allá zvířátka a roztomilost musely z domu a nakoupily se košile, mančestráky a šle; vrásky zmizely, ale moudrost mu zůstala. Přibyl fotbal. Milovaný syn. Pan humor. Pan houževnatost. Pan nejlepší přítel a Pan dobré srdce. Alfréd,“ vyznal se Klus.

Svou rodinu si skutečně hýčká, s manželkou Tamarou mají ještě dcery Josefínu a Jenovéfu. Sám Tomáš si otce užil jen málo. Zemřel v pouhých třiceti letech. Miloval hory, osudnou se mu ale stala túra v Tatrách, kde se zřítil z Kôprovského štítu. „Povídal jsem si s ním, když jsem s prababičkou Boženkou chodil do kostela, protože mi říkala, že tam mě slyší nejlíp,“ vzpomínal Klus.

Tomáš Klus je ve skutečnosti blízkým přítelem Šimona Biliny (foto: se souhlasem FTV Prima)

„Hodně lidí se mě ptá, jestli jsem někdy cítil vztek, výčitku, křivdu, zlobu, normální lidské nas*ání z toho, že nás tu s mámou nechal samotné. S čistým svědomím odpovídám, že ne, nikdy. Dal mi, co měl. A dál už nemohl,“ řekl Tomáš. Je však jasné, že ho naučil být skvělým vzorem pro své děti.

Zdroj: Instagram, ahaonline.cz

PODOBNÉ ČLÁNKY
- Reklama -

NEJČTENĚJŠÍ

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů