DomůLifestyleBusinská je ve Zlaté labuti v posledních dílech fascinující. Zastínila i Ryšku

Businská je ve Zlaté labuti v posledních dílech fascinující. Zastínila i Ryšku

Mladá herečka Ema Businská je překvapivou hvězdou seriálu Zlatá labuť. Je vlastně trochu nenápadná, zároveň silná a odhodlaná. Hraje postavu, kterou ředitel Bouchner znásilnil, ona otěhotněla a později plod sama usmrtila. Scény plné emocí a pláče jsou v jejím podání dechberoucí. 

Prodavačka Kristýna Lhotská to v životě nemá jednoduché. Matka jí opustila, když byla ještě malá, poté jí vychovával otec. Ředitel obchodního domu, kterému ochotně donášela, jí nakonec znásilní. Pro Emu Businskou je to pravděpodobně jedna z nejlepších rolí, jakou si mohla teď zahrát.

Představitelka Kristýny je rodačka z Prahy, která po základní škole zamířila na Pražskou konzervatoř. V roce 2021 se objevila v seriálu Hlava Medúzy, později například ve Specialistech, Ulici nebo Kriminálce Anděl. Patrně svou nejvýraznější roli získala právě teď. 

Pochází ze sportovní rodiny, dodnes je pro ni aktivitní životní styl naprostou samozřejmostí. Závodně veslovala, dělala vodní slalom, aerobic, tenis, lyžování i běžky. Také běhá a miluje cyklistiku. Při tom všem stíhá ještě hudbu, které se věnuje od sedmi let.

Kristýna Ryška a Adam Vacula v seriálu bojují o lásku i pozornost svých rodičů (foto: se souhlasem TV Nova)

Je jasné, že o nápadníky nemá nouzi. Jenže kdo by chtěl Emu okouzlit jako budoucí partner, musí splňovat hned několik požadavků. K sobě hledá někoho, kdo bude starší a v životě jí bude mentorem. Je jasné, že mezi svými vrstevníky si zřejmě nevybere. Uvidíme, kdo jí padne do oka! V ateliérech Zlaté labutě je fešáků až dost…

Businské patří právem velká pochvala. V posledních dílech je role Kristýny tak výrazná, že může Ema směle konkurovat fascinující Ryšce.

Zdroj: TV Nova, actorsmap.cz

PODOBNÉ ČLÁNKY
- Reklama -

NEJČTENĚJŠÍ

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů