DomůLifestyleKristína Svarinská nesnáší Instagram, přitom randí s jedním z nejúspěšnějších youtuberů Slovenska

Kristína Svarinská nesnáší Instagram, přitom randí s jedním z nejúspěšnějších youtuberů Slovenska

Na půvabné herečce Kristíně Svarinské mohou muži oči nechat. Ona je však zadaná! A překvapí vás, koho si za svého milovaného vybrala. Standa Pekárek z Volhy to rozhodně není… 

Není jím totiž nikdo jiný než influencer a youtuber Peter Altof, známý také jako Expl0ited, který dříve tvořil pár s Momou. Na konci roku 2018 se ale rozešli. Na Instagramu má Altof přes půl milionu sledujících, úspěšný je také na platformě Youtube.

Ten si v roce 2018 splnil svůj sen a otevřel si v bratislavském Auparku svou vlastní vaflárnu s názvem Wafland. Ta se těšila velké oblibě, v únoru 2020 ji ale zavřel. V létě 2020 se otevřela v Bánské Bystrici.

Ačkoliv Svarinská říká, že si více rozumí se staršími lidmi, Altof je o dost mladší. Kristíně je 33 let, Peterovi 26 let. Vypadá to, že si ale rozumí na jedničku!

Nedávno se Svarinská představila na obrazovkách jako manželka Standy Pekárka v minisérii Volha. Její blízkou kamarádkou je Eva Holubová, která jí v životě částečně nahradila maminku. Ta totiž před několika lety zemřela. Důvodem byla nejspíš mozková mrtvice, jak uváděly některé weby. Také se psalo, že jelikož byla její maminka rozvedená, měla jí mrtvou v bytě najít právě Svarinská. 

Po těžkých životních momentech se tak herečce snad konečně daří a je spokojená.

Zdroj: wikipedia.org, iDNES.cz

PODOBNÉ ČLÁNKY
- Reklama -

NEJČTENĚJŠÍ

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů