DomůOsobnostiAneta Krejčíková se zasnoubila před šesti lety. Na svatbu dodnes nedošlo

Aneta Krejčíková se zasnoubila před šesti lety. Na svatbu dodnes nedošlo

Anetu Krejčíkovou diváci momentálně vídají nejen jako Květu, ale také jako Gábinu Pumrovou v Ulici. Doma má dvě děti, staršího Bena a dceru Antonii. Ty porodila učiteli Ondřeji Rančákovi, který ji v roce 2017 požádal o ruku. Nikdy si jí ale nevzal. Ještě chvíli potom přitom nadšená žena bědovala, že ztratila zásnubní prsten. Možná to nakonec bylo znamení…

Nevěra

Není to totiž tak dávno, co se šuškalo o nevěře. Ondřej Rančák se měl vídat s jinými ženami. Sama herečka to už před časem potvrdila. Odpustila mu. Jenže krátce po zasnoubení se Rančák pustil do své praxe a začal se živit jako fitness trenér. Dříve působil jak tělocvikář. Kurzy, které k tomu potřeboval, mu pochopitelně vzali spoustu času, a tak možná na rodinu už tolik nezbývalo.

Pak přišla pandemie – to už dělal Rančák zase učitele. Malý byt, žena a dvě děti… To vše způsobilo, že byla Krejčíková na pokraji sil. „Jsou dny, kdy to opravdu nezvládám a nejraději bych někam zalezla. Je to náročné, my nemáme velký byt a jsme rádi, když se občas dostaneme do přírody. Navíc manžel je učitel, takže v jedné místnosti vede se svými žáky distanční výuku a my jsme ve druhé. Není to jednoduché,“ řekla tehdy zoufale.

Možná si mě vzít nechce, přiznala herečka

A tak se zdá, že všechno dohromady způsobilo, že je Krejčíková stále svobodná. Těžko říct, zda už našla svůj svatební prsten. Třeba to Rančáka tolik rozčílilo, že už nemá zájem. „Nevím, jestli si mě nechce vzít, ale nevzal si mě ještě, tak možná nechce. Já se o tom s ním radši nebavím. Nebylo to zatím na pořadu dne,“ nechala se slyšet Krejčíková.

„Taky kdy? Nechci být ve svatebním jako velryba. Mně přijde svatba jako krásný rituál a stvrzení lásky. My teď ale spíš řešíme, kdy kdo kam odveze které dítě,“ uťala spekulace. Jenže v poslední době výrazně zhubla, vypadá perfektně a pracovní příležitosti se jí jen sypou. Pár kilo navíc už asi dávno tím pravým důvodem nebude. Že by z toho pan tělocvikář vycouval?

Zdroj: Instagram, blesk.cz, wikipedia.org

PODOBNÉ ČLÁNKY
- Reklama -

NEJČTENĚJŠÍ

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů