DomůOsobnostiZe slov Pavly Tomicové v ZOO mrazí: To jsou ty mladý holky. Hned...

Ze slov Pavly Tomicové v ZOO mrazí: To jsou ty mladý holky. Hned si s někým upletou dítě, a myslí si, že si chlapa udrží

Kauza Pavly Tomicové a Ondřeje Malého je stále živá. Ačkoliv herec už má dítě se svou mladší kolegyní Kristýnou Kociánovou, nedávno se dostala do médií informace, že se manželé potkali a Tomicová se zhroutila. Zřejmě si myslela, že už je to za ní – a nebyla to pravda. Teď si ale v ZOO zahrála scénu, ze které muselo mrazit snad každého. Bolest v jejím hlase totiž nešla přehlédnout.

V jednom z posledních dílů se bude řešit fotograf Filip a jeho Marika, který dřív randila s Kamilem Ovčíkem. Dychtivá žena se rozhodla, že Filipa pro sebe uloví za každou cenu. Je tak po Sylvě další, které fotograf naprosto učaroval. Nejen, že zatoužila rovnou po svatbě, také vysadila antikoncepci, protože si je jistá, že je to ten pravý. Jak jinak si ho přeci pojistit? Jenže to se nelíbí Sid, což také bude řešit před ostatními zaměstnankyněmi zoologické zahrady. Ačkoliv půvabná blondýnka opakuje, že ho nemiluje, stále má potřebu Filipa chránit.

A když se Sid rozčiluje nad tím, co se chystá Marika udělat, řekne: „To je ale strašná podlost. To Filip určitě neví!“ A veterinářka Anežka odpovídá: „No jo, to jsou ty mladý holky. Hned si s někým upletou dítě, a myslí si, že si tím toho chlapa udrží. Ale neudrží. Takovejch případů já znám,“ říká Tomicová ve své roli. „Pravda, pravda,“ pokývá na ní Lucie Polišenská. Narážela snad Tomicová na situaci ze svého života?

Pavla Tomicová je oblíbenou herečkou. S Ondřejem Malým žila dlouhé roky (foto: se souhlasem FTV Prima)

Zrada po letech

Bystrým totiž neušlo, že takové holky zná především ze svého života. Loni skončilo po devatenácti letech Pavly manželství s Ondřejem Malým. Přitom ani mrknutím oka dvojice nenaznačila, že by u nich doma probíhala nějaká krize. Celá situace byla o to víc na očích, protože se ve stejný čas provalil vztah herečky Denisy Nesvačilové s režisérem Petrem Kolečkem. Kdyby vám nebylo jasné, co mají tyto tři rozdílné dámy společného, prozradíme vám to – seriál Slunečná. Tam totiž hrála Tomicová prodavačku Álu, Nesvačilová holku z dětského domova Karolínu a Kociánová Eriku, která se zamiluje do Filipa Blažka.

Divoké výměny partnerů neušly jejich další kolegyni, oblíbené Evě Burešové, která se k tomu hned na sociálních sítích vyjádřila. „Dneska mě pobouřilo na netu, že jsou mezi námi lidi, kteří rádi přebírají partnery zadaným lidem. To je teda šílený. Já tyhle věci nenávidím,“ řekla tehdy.

Chystá Tomicová odvetu?

Nikdo by se nedivil, kdyby si při slovech ve zmíněné scéně vzpomněla právě na Kociánovou a rozhodla se, že o svého manžela znovu zabojuje. Byl to snad tajný vzkaz pro milenku jejího muže? Ta si s Malým přece upletla dítě velmi brzy, ještě ani manželé nepodepsali rozvodové papíry. A Tomicovou to pochopitelně trápí. Nedávno jí měl Malý dát najevo, že už pro něj dávno není prioritou, což byla vlastně poslední kapka.

Tomicová by si kousek štěstí opravdu zasloužila. Najde ho zpátky u svého muže?

Zdroj: seriál ZOO, blesk.cz, extra.cz

PODOBNÉ ČLÁNKY
- Reklama -

NEJČTENĚJŠÍ

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů