DomůLifestyleSeriál Zlatá labuť končí. Natáčí se poslední řada

Seriál Zlatá labuť končí. Natáčí se poslední řada

S překvapivým odhalením přišla herečka Kristýna Ryška! Seriál Zlatá labuť, který je u diváků velmi oblíbený, se dočká jen tří řad. Vzhledem k tomu, že už běží druhá a stále jsou postavy evidentně v roce 1939, je otázkou, jak se drsný válečný příběh vůbec ukončí.

Diváci si v poslední době stěžovali, že je v Zlaté labuti dramatických okamžiků až příliš. Chtěli vidět lásku, přátelství a dobré konce. Jenže zuří druhá světová válka a na tohle není čas. To jistě ale není důvodem, proč se televize rozhodla jen pro tři řady.

Konec na spadnutí?

Hlavní hvězda Zlaté labutě Kristýna Ryška to prozradila v rozhovoru pro Radio Prostor. Poslední řada seriálu se už natáčí – nezbývá tak mnoho dílů. Těhotná herečka Beáta Kaňoková se tak možná nebude mít kam vrátit! Avizovala, že by chtěla v květnu znovu natáčet. Ale otázkou je, zda už touto dobou nebude vše hotové.

„Diskuze na sítích čtu. Vidím je jako jedinečný a autentický způsob získání zpětné vazby od diváků. Poučný pro mě byl například moment, kdy diváci prokoukli viníka znásilnění dříve, než jsem si myslela, že se to stane. Je velmi užitečné vidět, jakých detailů si diváci všímají. V rámci autentické dobovosti nesmíme podcenit opravdu nic. V první sérii jsme si v rámci dějového hudebního vystoupení dovolili posun do modernější hudby a diváci tuto uměleckou licenci nepřijali,“ zamyslela se kreativní producentka Klára Follová.

Irena Mašková si získala srdce diváků (foto: se souhlasem TV Nova)

Linka Aleny a Ireny měla mezinárodní ohlas

„Zajímá mě samozřejmě i to, které postavy s diváky nejvíc rezonují. Komu fandí, koho nenávidí a o kom třeba nediskutují vůbec. Postava, která nebudí emoce, by měla vyrůst. Překvapivý a velmi potěšující byl pro mě mezinárodní ohlas linky Ireny a Aleny v rámci LGBTQ+ komunity – daleko mimo lokální diváckou základnu komerčních televizí! Jakkoliv užitečný zdroj zpětné vazby sociální sítě jsou, je pořád nezbytné mít na paměti, že jde jen o výsek reality a publika. A tedy není možné je brát jako úplný návod pro tvorbu,“ doplnila Follová.

I sama Ryška přiznala, že ji kontaktovali novináři ze zahraničí, aby o lásce k Ireně promluvila. Na šťastný konec ale zřejmě nezbyde čas. Záhadou je, proč se tvůrci z Novy tak rozhodli. Jistě to bude diváky opravdu mrzet.

Zdroj: redakce, TV Nova, VOYO, radioprostor.cz

PODOBNÉ ČLÁNKY
- Reklama -

NEJČTENĚJŠÍ

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů