DomůOsobnostiAneta Krejčíková se svlékla a teď zuří: S nahými scénami jí mají dát...

Aneta Krejčíková se svlékla a teď zuří: S nahými scénami jí mají dát všichni pokoj

Populární herečka Aneta Krejčíková už roky hraje v nekonečném seriálu Ulice, což je zkrátka jistý příjem. Teď však přijala roli také v minisérii Volha, kde si zahrála sekretářku Květu, milenku hlavního hrdiny Standy Pekárka. K tomu patřilo i několik lechtivých scén, které pochopitelně pozornosti diváků neušly. Ačkoliv to nebylo poprvé, najednou herečka zuří, že se o tom mluví. 

„Svoji práci miluju. Mám štěstí, že můžu živit rodinu tím, co miluju, co mi dává smysl, co obohacuje mě i ostatní. V showbyznysu se tvrdí, že špatná reklama, dobrá reklama. S tím nesouhlasím. Stejně jako s degradujícími, ponižujícími a z kontextu vytrženými články. Evidentně nedílnou součástí naší práce je toto snášet, odpovídat na hloupé, mnohdy až debilní otázky pořád dokola. Ale já nechci, nemám na to energii, ani prostor. A je pro mě naprosto zcestné přiživovat zaměřování pozornosti tímto směrem,“ rozčílila se na svém Instagramu dnes.

Krejčíková si ale zřejmě neuvědomuje, že když roli ve Volze přijala, jistě věděla, co jí čeká. Navíc se nesvlékla poprvé. Už dříve odhalila své poprsí ve filmu Poupata, Všiváci nebo Rapl. Pokud je zapsaná jako herečka, která se nebojí svléknout, což si sama uvědomuje, je jasné, že se o tom bude mluvit. „Například před nahýma scénama si musím dát panáka! Přitom jsem zapsaná jako »ta herečka, které nevadí se svléknout«. Jsem exhibicionista, ale není to vždy úplně jednoduché,“ nechala se slyšet.

Aneta Krejčíková v Ulici (foto: se souhlasem TV Nova)

Navíc se diváci rozplývají primárně nad tím, jak krásná žena to je, také, že své role hraje opravdu dobře. Skoro to vypadá, že měla Aneta špatný den a pohltil jí vztek – a hned se musela k něčemu vyjádřit. „Během měsíce zahraju X žánrů a charakterů v divadle. Přistupuju ke své práci poctivě, s pokorou, láskou a radostí. Hlava- srdce-k*nda (koule). 3 aspekty, bez kterých se dobrej herec neobejde!“ dodala ještě. Těžko říct, co zrovna tímhle myslela, pokud je tedy špatně, že se mluví o tom, jak skvěle po dvou dětech vypadá. V herecké branži není první rok, aby se divila, že diváky zkrátka zajímá, když někdo na obrazovkách před desátou odhalí, co skrývá pod tričkem.

Zdroj: Instagram, blesk.cz

PODOBNÉ ČLÁNKY
- Reklama -

NEJČTENĚJŠÍ

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů