4.8 C
Prague
Sobota, 20 dubna 2024, 7:04
- Reklama -
DomůLifestyleKlára je nejproblémovější článek celé střídavky, říká Norika. Jenže dusno v Jedné rodině...

Klára je nejproblémovější článek celé střídavky, říká Norika. Jenže dusno v Jedné rodině dělá Petra

Byl to takový milý a pohodový seriál. Jenže poslední dobou je to v Jedné rodině samá nespravedlnost. Norika vydělala 200 tisíc, s Bobem se ale nerozdělila. Petra nechápe, že Klára nechce být na Vánoce sama. A Karel zřejmě neví, kde mu hlava stojí. Co čeká oblíbené hrdiny v dalším díle?

Když Bob s Norikou vymysleli perfektní slogan na kampaň pro sociální sítě, zřejmě netušili, jaký to bude mít úspěch. Jenže nová snacha na tom vydělala 200 tisíc a nechala si tučnou sumu pro sebe. Koupila teda Bobovi kompletní vyšetření, které mělo stát zhruba polovinu toho, co vydělala… Ale stejně to nepůsobilo zrovna dobře. Bylo vidět, že to dědečka třech krásných vnoučat zklamalo.

Kostková v roli nepříjemné Petry

Markéta Plánková zde odvádí skvělou práci. Role mámy sotva dospělého Dominika jí jde skvěle. Je nepříjemná, panovačná a pro svého syna chce to nejlepší. Ostatně, co by se dalo čekat od herečky, která zvládá každou svou roli na jedničku. V poslední době zazářila také v minisérii konkurenční televize s názvem Půlnoční zpověď po boku Marka Lambory.

Ačkoliv to ale byla právě Petra v podání Terezy Kostkové, která byla milá a ukazovala, jak má perfektní manželství vypadat, v posledních dílech je nepříjemná, protivná a všude dělá dusno. Že by ještě nepřekonala Karlovu údajnou nevěru, která v seriálu byla několik dílů hlavním tématem?

Zuzana Vejvodová jako Klára (foto: se souhlasem TV Nova)

Klára chce děti na Vánoce

Do toho přišla Klára, které nečekaně změnili služby v práci – a ona by tak byla na Vánoce sama. Zcela nepochopitelně jí nikdo nechce vyjít vstříc. Petra je vlastně se svým nesouhlasem nejhlasitější, ačkoliv se vůbec nejedná o její děti. Celou dobu se řeší, proč nemohou být děti s mámou na Vánoce, která by byla jinak sama.

Jenže Petra trvá na tom, že jinak by museli i její děti k tátovi. Celý díl si divák musí klást otázku, proč v tak výjimečný čas, kterým Vánoce jsou, nemůže těch pár dospělých udělat výjimku. Zcela absurdní problém, který celý díl vlastně graduje až do chvíle, kdy se rozhodnou, že si o děti ve volejbale zahrají. 

Zachraňuje to jen myšlenka na 23. díl, ve kterém Norika v touze zachránit dopis Ježíškovi spadne do popelnice. Ten bude už příští úterý na Voyo.

Zdroj: TV Nova

PODOBNÉ ČLÁNKY

NEJČTENĚJŠÍ

- Reklama -
Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů