DomůLifestyleNatáčí se druhá řada seriálu Zlatá labuť: Některé postavy se pod tíhou...

Natáčí se druhá řada seriálu Zlatá labuť: Některé postavy se pod tíhou doby zlomí

Už teď se mohou diváci těšit, že i po prázdninách uvidí na obrazovkách dobový seriál Zlatá labuť. Přinese další příběhy z obchodního domu, který by měl dokonce vést někdo jiný!

„Právě jsme začali natáčet novou sérii, na kterou se diváci mohou těšit po prázdninách. Příběhy Báry, Petra, Ireny, Aleny a všech ostatních postav budou pokračovat pod ještě větším tlakem nacistické okupace,“ prozradil producent Filip Bobiňski, který spoluzaložil Dramedy Productions. Ta stojí například za seriály Redakce, Vyprávěj, První republika, Kukačky nebo O mě se neboj.

Děj seriálu Zlatá labuť se odehrává za éry Protektorátu Čechy a Morava (Foto: se souhlasem televize Nova)

Kdo ovládne obchodní dům?

Ještě před prázdninami by se měli diváci dozvědět, kdo ovládne Zlatou labuť. „Nacističtí okupanti začínají více uplatňovat svou sílu na naše postavy. Vše vyvrcholí překvapením, kdy se diváci dozvědí, kdo převezme nadvládu nad naším obchodním domem,“ slibuje. 

„Osudů postav našeho seriálu se dotknou konkrétní historické události jako fotbalový zápas Česko versus Německo, vlastenecký pochod na Říp nebo bojkot veřejné dopravy. Nejen rodina Kučerových se ocitne pod obrovským tlakem. Diváci se dozvědí, která z našich postav se ukáže jako charakter a kdo se pod tíhou doby zlomí. Ukážeme nová atraktivní prostředí, točit budeme i se zvířaty. Změna čeká i herečky v rolích prodejních asistentek, obléknou totiž nové letní uniformy,“ prozradila kreativní producentka Klára Follová.

Posilou pro seriál bude nový režisér Petr Nikolaev. První sezóna bude mít 21 dílů, poslední uvidí diváci 22. června. 

Zdroj: TV Nova

PODOBNÉ ČLÁNKY
- Reklama -

NEJČTENĚJŠÍ

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů