DomůLifestyleDalší znásilnění ve Zlaté labuti bude mít následky. Kristýna je těhotná

Další znásilnění ve Zlaté labuti bude mít následky. Kristýna je těhotná

Mladá klavíristka Marta není jediná, kterou ředitel Bouchner znásilnil. Jeho skutečnou tvář poznala i Kristýna, kterou hraje Ema Businská. Nejdřív mu ochotně donášela na své kolegy, pak krutě za svou náklonnost zaplatila.

Pro herce Ladislava Hampla to není jednoduchá role. Moje postava pana Bouchnera žádné problémy nemá. Sám si vše dokáže dobře vyřešit, nebo tedy zatím se mu to vždy podařilo. Nepochybuji o tom, že vyřeší i Kristýnino těhotenství,“ říká ironicky ve skutečnosti sympatický herec o situaci, kterou teď jeho herecká kolegyně Ema Businská v seriálu řeší. Je totiž těhotná.

„Záporáci se hrají dobře. Charakterově pokřivená postava nabízí spoustu možností, jak si zkusit něco, co nemám ve vlastní povaze. Díky tomu se dokážu snadno vymezit a dát postavě ostré hrany. Herce to zpravidla baví, protože máte možnost zkusit si být někým, kým nejste a nikdy ani nebudete,“ řekl.

Lesbická scéna ve Zlaté labuti diváky překvapila (foto: se souhlasem TV Nova)

Mladičká Ema Businská hraje sice mrchu, u diváků si ale získala velký respekt. Její herecký výkon oceňují. „Ta Ema to prostě umí zahrát,“ píše divačka Lenka. „Překvapila mě, je mladá a hraje dobře,“ souhlasí Klára.

Ve Zlaté labuti v poslední době přituhuje. Kolem vztahu Aleny, kterou hraje Simona Lewandowská, a Ireny, kterou ztvárnila Kristýna Ryška, je to stále komplikovanější a nebezpečnější. Přesto se ani jedna z nich nechce uchýlit k rozchodu. Milují se – a v těžké době je to více než vzácné. Svérázná Irena stále zvládá od ostatních podrazy i výhružky. Alena se snaží poddat lásce s mužem, není to však ono. Jenže Bouchner má Irenu v hrsti. A neštítí se ničeho!

Na další díl se můžete těšit už dnes ve 20.20 na Nově.

Zdroj: TV Nova, Facebook

PODOBNÉ ČLÁNKY
- Reklama -

NEJČTENĚJŠÍ

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů