4.8 C
Prague
Sobota, 20 dubna 2024, 6:04
- Reklama -
DomůLifestyleSeriál ZOO už vůbec nedává smysl. Je to romantika nebo Kriminálka Miami?

Seriál ZOO už vůbec nedává smysl. Je to romantika nebo Kriminálka Miami?

Seriál ZOO byl vlajkovou lodí televize Prima – a také jedním z nejúspěšnějších projektů. Poslední dobou ale děj vůbec nedává smysl. Je ještě vůbec někdo, komu Viky neleze na nervy? A proč je Filip tak naivní?

Ze začátku byla Viky Janečková pod palbou svého bývalého partnera Kamila, který jí dělal naschvály. Měla kvůli němu dluhy, pak dokonce exekuce. O práci nezavadila, marně hledala lásku. Herečka Eva Burešová musela ale nejdřív porodit svého druhého syna Tristana Williama, a tak na chvíli ze seriálu zmizela. S ní i Robert Urban, který byl klíčovým prvkem celé romance, která připomínala pohádku o Popelce. Ten teď zamířil do televizního propadáku Eliška a Damián, kterého možná bude za chvíli litovat. Ale to už je jiný příběh.

Koukáme na další díl Kriminálky Miami?

Z postavy Viky se stala sobecká máma od roztomilého kluka, pro kterou by Filip šel světa kraj. Ona ale nechce nic. Buď každého podezřívá z nekalých úmyslů, odmítá jakékoliv změny nebo se věčně tváří jako hromádka neštěstí. Každý sen, který Filip má, se pro ni vzdá. Ale pořád jí nic není dost.

Do toho tam vlastně už není žádný zajímavý příběh. Vztah Terezy a Marka je velmi nudný, Charlie se pasoval do hlavního člena Ligy spravedlivých, který chce pochytat všechny zločince široko daleko. Zbytečná dějová linka, která je tam navíc. Proč se to jmenuje ZOO? Abychom koukali na další díl Kriminálky Miami?

Sabina Laurinová s Michaelou Pecháčkovou (foto: se souhlasem FTV Prima)

Dějové linky jsou nedotažené

Diváci čekají na příběhy ze ZOO. Proč by měli chtít věštecké schopnosti Adama Hrušky? Svázanou prodavačku z infostánku? Otravnou Kristýnu, která se k Albertovi chová zvláštně a nikdo už jejich vztah nechápe?

Všechny dějové linky, na které divák momentálně kouká, působí nedotaženě. Občas už není ani znát, kam seriál směřuje – a o čem pořád ještě je. Neměl by být přitom záměr vedení televize, aby právě ZOO na obrazovkách udrželo?

Zdroj: redakce, seriál ZOO, Facebook

PODOBNÉ ČLÁNKY

NEJČTENĚJŠÍ

- Reklama -
Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů