DomůLifestylePagáčová v minisérii o Bartošové: Záhada, koho vlastně hraje

Pagáčová v minisérii o Bartošové: Záhada, koho vlastně hraje

Herečka Patricie Pagáčová má teď na práci velké štěstí. Objevila se v Ivetě, míří prý do seriálu Jedna rodina, a dokonce si střihla roli v novém seriálu Agrometal. Co se však minisérie o zesnulé zpěvačce Ivetě Bartošové týče, vyvstávají otázky, koho ta Pagáčová vlastně hraje. Její dějová linka se zdá tak trochu nahodilá.

Minisérie o Ivetě Bartošové sklízí rozporuplné reakce. Zatímco jedni příběh chválí, druzí kritizují, že znovu ukazuje na zpěvaččiny skandály. I proto se o nich znovu hojně mluví.

V hlavních rolích se představila například Anna Fialová, dále Ondřej Gregor Brzobohatý nebo Vojtěch Vodochodský. Koho ale ztvárňuje Patricie Pagáčová? To nikdo neví! A herečka to říct nesmí, na to je prý přísné embargo. Diváci se to dozví dokonce až ve třetí sérii. Ta bude mapovat poslední roky života Bartošové.

Ve druhém díle Ivety došlo i na údajný únos (foto: se souhlasem TV Nova)

Pagáčová je v poslední době jednou z našich nejobsazovanějších hereček. Doma má navíc dvouletou dceru Bibianu! Do práce naskočila už pět týdnů po porodu – a vypadá asi nejlépe za celý svůj život. Velkou oporou je jí manžel Tibor Pagáč, který spolehlivě zastane rodičovskou roli. Herečka se netají tím, že si ji hýčká jako princeznu.

Zdroj: TV Nova, blesk.cz

PODOBNÉ ČLÁNKY
- Reklama -

NEJČTENĚJŠÍ

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů