21.5 C
Prague
Neděle, 26 května 2024, 2:05
- Reklama -
DomůLifestyleBočková si podmanila Zlatou labuť. Pro roli Markéty je jako stvořená

Bočková si podmanila Zlatou labuť. Pro roli Markéty je jako stvořená

Herečka Barbora Bočková se už dříve proslavila ve filmu Promlčeno s Karlem Rodenem. V současnosti ji mohou diváci vídat jako Markétu ve Zlaté labuti – ženu, která je smrtelně nemocná, ale stále touží po lásce a miminku. Doma má Bočková přitom syna známého herce, a dokonce staví dům svépomocí!

Představitelka Markéty se ve skutečnosti už pár let zpátky zamilovala do herce Vojtěcha Vondráčka, syna známého herce Jana Vondráčka, který je současným hlasem pražské MHD. S Vojtěchem také staví dům svépomocí. Když si přitom brali hypotéku, všichni si mysleli, že se snad zbláznili! Oni si ale trvali na svém – a dobře udělali. Dnes sice ví, že dostavět dům nebude žádná legrace, možná to zabere i deset let. Ale Bajka, jak jí Vojtěch něžně říká, věří, že spolu vybudují domov. A oba to činí šťastným.

Dokonce se Vojtěch našel v truhlařině, když se pro ně snažil vytvořit okna snů. Možná tak zanechá hereckých ambicí! Přeci jen se říká – zlaté české ručičky…

V roli Markéty je Bočková perfektní (foto: se souhlasem TV Nova)

Ve Zlaté labuti mladá herečka ukázala, že má neskutečný talent. Markétu hraje uvěřitelně, má v sobě jemnost, smutek i obyčejnou radost ze života. Ačkoliv je vlastně tou, která brání lásce Petra a Báry, diváci ji milují. A to se jen tak někomu nepovede! Když například Denisa Nesvačilová naskočila do seriálu Slunečné v roli Káji, která se snažila o Janka Linharta, diváci ji tak nenáviděli, že dostávala výhružky smrtí či znásilněním. Do toho se tehdy už vložila Eva Burešová, aby se jí zastala. O pár let později však jejich kamarádství skončilo kvůli vztahu Nesvačilové se zadaným režisérem Petrem Kolečkem, což Burešová veřejně odsoudila. 

Bára takové věci naštěstí řešit nemusí. Její výkon sklízí pochvaly, ona sama je skromná a milá, navíc je s ní legrace – není to prostě ideální kombinace? To musí být Vondráček pyšný, jakou má doma budoucí snachu!

Zdroj: lifee.cz, TV Nova

PODOBNÉ ČLÁNKY

NEJČTENĚJŠÍ

- Reklama -
Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů