DomůOsobnostiKateřina Brožová v slzách. Milovaný pejsek je po smrti

Kateřina Brožová v slzách. Milovaný pejsek je po smrti

Odletěla na dovolenou na Maledivy, moc se na ni těšila. Skončila ale dřív, než pořádně začala. Kateřina Brožová musela řešit ztrátu psa, kterého svěřila specializované klinice. Jordy ale utekl při venčení, herečka vše okamžitě začala řešit. Bohužel to ale vypadá, že příběh má tragický konec.

“SOS! Prosím o pomoc… Můj Jordy… Džordy se ztratil v Praze Řepy.. Utekl z kliniky Jaggy, když ho venčili… Prosím, sdílejte, prosím, hledejte. Je moc hodný, ale vyděšený. Odměna 30 000 nálezci,” zveřejnila na svém instagramovém profilu zoufalé volání. Samozřejmě se mnoho lidí podivovalo nad tím, jak je taková věc vůbec možná.

Je to běžná praxe

„Jde o velmi neprofesionální chování. Nechápu to, paní Brožová by měla vyvodit důsledky,“ řekl našemu severu Štěpán Kolovratník, který se specializuje na výcvik a chování psů. Podle něj je běžné, že lidé dávají své zvířecí miláčky do podobných psích hotelů, případně je nechávají na veterině, když jde zvíře například na operaci. Samozřejmě s tím, že jejich hafíci budou mít co nejlepší péči.

Tento příběh ale asi bohužel nemá šťastný konec, jak se šíří na sociálních sítích. Rhodéského ridgebacka podle všeho srazil vlak blízko velké lávky u nádraží Zličín. „Mám nehodovou pohotovost a mluvil jsem s hasičem, který byl přímo na místě a potvrdil mi, že se jedná o hnědého ridgebacka. Pokud se tedy neztratil nějaký další, tak to bude bohužel tento pejsek. Osobu na uvedeném čísle jsem kontaktoval, takže bohužel tak,“ napsal ve facebookové skupině Repy I – Řepy II a okolí Jan Nosek.

„Pokud je to pravda, paní Brožová by to neměla nechat jen tak,“ doplnil pro ČeskoŽivě Štěpán Kolovratník. Smutná zpráva se bohužel potvrdila. Pes, které vlak srazil, byl opravdu Kateřiny Brožové.

Zdroje: sociální sítě, autorský článek

PODOBNÉ ČLÁNKY
- Reklama -

NEJČTENĚJŠÍ

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů