DomůLifestylePoslední díl Specialistů: Dejdar zastřelí syna státní zástupkyně. S majorem to vypadá...

Poslední díl Specialistů: Dejdar zastřelí syna státní zástupkyně. S majorem to vypadá bledě

Už dnes večer uvidí diváci poslední díl seriálu Specialisté. Další až 15. května. Velkou posilou byl v této sezóně Marek Lambora, který zase přitáhl novou generaci diváků. V posledních minutách však nebude o drama nouze. Major Strouhal zastřelí člověka – a sám vlastně neví, jestli jednal správně.

Závěrečné dva díly přinesly příběh dvou lupičů, kteří se rozhodli, že jim ukradené peníze z banky změní život. Jednoho z nich však na konci první části srazil kamion – nebo snad autobus? A druhý je tak trochu ňouma, takže se skrývá v lese takřka za rohem. A když na něj dvakrát zařve kriminalista, vyběhne, složí zbraň a nechá se sebrat. Oproti svému ráznému kolegovi nemá pro zločin zrovna „nadání“. Jde mu však o nenarozené dítě. Zřejmě to vše dělal pro rodinu, aby se měli lépe. Jenže celá kauza má mnohem víc zápletek.

Daleko větší problém však budou mít kriminalisté s únikem informací. Pravděpodobně s lupiči komunikoval někdo od policie. Lépe na tom nebude ani státní zástupkyně. Ta zase začne lidi kolem sebe vydírat a slibovat jim zázraky na počkání. 

Vrátila se také Zuzana Kajnarová s Davidem Prachařem (foto: se souhlasem televize Nova)

Vzhledem k tomu, že i tento díl skončí velmi otevřeně, je s podivem, že jde o závěr deváté řady. Nebo ne? Další díl prý bude už 15. května… Jisté však je, že s návratem Prachaře, Kajnarové a nové tváře Marka Lambory, to byla zkrátka sázka na jistotu. Specialisté si právem drží nejen vysokou sledovanost, ale také oblibu u diváků, kteří si rádi na každou další epizodu počkají.

Jak to dopadne s majorem Strouhalem, co vše se vyřeší a kdo za to může? To se dozvíte už večer na televizních obrazovkách – pro nedočkavce už teď na Voyu.

Zdroj: ČSFD, Instagram, TV Nova, MediaGuru

PODOBNÉ ČLÁNKY
- Reklama -

NEJČTENĚJŠÍ

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů