17.2 C
Prague
Čtvrtek, 30 května 2024, 9:05
- Reklama -
DomůZajímavostiSlunce vstupuje do vlády Býka: Přeje změnám bydlení, probudí vášeň. Někteří založí...

Slunce vstupuje do vlády Býka: Přeje změnám bydlení, probudí vášeň. Někteří založí rodinu

Slunce pomalu vstupuje do vlády Býka, který má velký smysl pro praktické a materiální záležitosti. Tentokrát tak přinese nové začátky, touhu po finanční svobodě i odvahu rozšířit rodinu. Jste připraveni na jaře trochu zariskovat? Nebo se snad budete držet stále zpátky?

Vodnář (21. 1. – 20. 2.)

V tomto období se můžete těšit na velká rozhodnutí, která vás posunou správným směrem. Konečně to vypadá, že jste našli s partnerem společnou řeč. Jen si dejte pozor na zběsilé utrácení. Peníze by vám brzy chyběly.

Ryby (21. 2. – 20. 3.)

Vyvarujte se nevěry! Zdá se, že některý z kolegů vám doslova učaroval. To by se ale mohlo snadno obrátit proti vám. Během období Býka si udržte otevřenou mysl, nezapomínejte ani na své morální hodnoty.

Beran (21. 3. – 20. 4.)

Zdá se, že se vám hlavou honí jen peníze. Vše, co si tak urputně přejete, se zdá zkrátka nedosažitelné. Vůbec ale nevidíte, že Vesmír pracuje pro vás a dopřává vám, o co jste žádali. Důvěřujte procesu.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Pečujte o sebe, dopřejte si dobrou kávu, snažte se dny zkrátka dělat krásné. Nezapomínejte, že také prostředí, ve kterém žijete, se tvoří vaše duševní pohoda. Pozor na lidi, kterými se obklopujete. Domov protřiďte a vyhoďte zbytečné věci.

Blíženci (22. 5. – 21. 6.)

Vaše velké plány se stanou realitou! Berte peníze jako prostředek k jejich uskutečnění. Nestresujte se tolik, že si na něco musíte zkrátka chvíli počkat. Nakonec sami uvidíte, že je vše naprosto v pořádku. 

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Lidé narození ve znamení Býka jsou klidní, vyrovnaní a jejich smyslem života bývá práce. To je také jeden z důvodů, proč se dostávají do popředí u Raků finanční otázky i nové záměry, co se podnikání týče. Hvězdy budou však v tomto období přát také lásce a rozšíření rodiny. 

Lev (23. 7. – 22. 8.)

Pro ty, kteří si už mysleli, že mají s partnerem zcela odlišné názory na to, kam svůj život směřovat dál, přichází harmonie, porozumění a klid. Konečně byste také mohli udělat některé z velkých životních kroků – dítě, svatba či změna bydlení.

Panna (23. 8. – 22. 9.)

V tomto období najdete své štěstí v rodině. Připomeňte blízkým, že je hluboce milujete a jste tu vždy pro ně. V poslední době si spíš mysleli, že je pro vás prioritní práce. Možná to tak bylo, tomu je však konec. Zatoužíte po obyčejném štěstí.

Váhy (23. 9. – 23. 10.)

Během vlády Býka zjistíte, že chyba byla opravdu na vaší straně – snadno pak ukončíte vleklý spor, který vám nedal spát. Vše, co toužíte zažít, je tu pro vás. Milujte, buďte blázniví, mějte velké sny. Vše je důležité, abyste porozuměli sami sobě.

Štír (24. 10. – 22. 11.)

Dovolte sami sobě pochopit, že nemusíte být vždy ve všem perfektní. Stačí, když ze sebe vydáte maximum, ono už to nějak dopadne. Těžko se vám přiznává porážka a selhání, tentokrát však bude nevyhnutelné trochu zpomalit.

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

Partner na vás možná tlačí až příliš, nakonec se ale domluvíte. Musíte se spolu zkrátka naučit komunikovat, být otevření. To vše ve vás Býk probudí, až se budete divit. Nakonec pocítíte velkou úlevu.

Kozoroh (22. 12. – 20. 1.)

Pokud vás trápí přebytečná kila, je ideální čas, kdy začít cvičit. Půjde vám to totiž od ruky – a ještě vymyslíte spoustu báječných nápadů! Přichází váš čas, kdy se probudí vaše vnitřní vášeň, která dlouho spala. Snadno se tak pro věci nadchnete a dotáhnete je do konce.

PODOBNÉ ČLÁNKY

NEJČTENĚJŠÍ

- Reklama -
Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů