14.7 C
Prague
Sobota, 2 července 2022, 1:07
- Reklama -
DomůOsobnostiPrsatá zpěvačka má problém a říká: Aplikaci Bolt už nikdy, mají fígl,...

Prsatá zpěvačka má problém a říká: Aplikaci Bolt už nikdy, mají fígl, jak z lidí vytáhnout peníze

Zpěvačka Aneta Veronika pospíchala z práce na důležitou schůzku. Své auto měla v servisu, proto si zavolala službu Bolt. A nestačila se divit, co se jí začalo dít. Sama navíc říká, že to nebylo poprvé.

Sexy zpěvačka si Bolt zavolala s předstihem, aby měla časovou rezervu a na schůzce byla raději dřív. Jenže vůz nikde, čas příjezdu se nejprve snižoval a o potom opakovaně navyšoval. Řidiči jsem psala, volala přes aplikaci i na mobil. Nic, žádná reakce. Podívala jsem se tedy na mapu a vidím, že čeká na místě, až jízdu zruším,“ vysvětlovala šokovaná zpěvačka s tím, že to samé se jí stalo i den předtím.

Je neuvěřitelné, že si takovou věc dovolí.

Peníze téměř bez práce

Bolt to má totiž podle dostupných informací udělané tak, že i když klient jízdu zruší a jízda se neuskuteční, strhne se nějaký storno poplatek. Tedy jde o velmi výnosný byznys, u které se navíc řidiči ani moc nenadřou.

Aneta Veronika v tom však není zdaleka jediná. Jakmile si totiž zveřejnila výše zmíněnou informaci na svůj instagramový profil, začali jí psát další podobně postižení klienti Boltu. „Je neuvěřitelné, že si takovou věc dovolí. Doufám, že se jim to vrátí milionkrát, protože je logické, že lidi s nimi přestanou jezdit.“ Nejprsatější česká zpěvačka tak fanouškem Boltu rozhodně není a jak to vypadá, ani nebude.

PODOBNÉ ČLÁNKY

NEJČTENĚJŠÍ

- Reklama -