4.8 C
Prague
Sobota, 20 dubna 2024, 6:04
- Reklama -
DomůOsobnostiHvězda Kukaček je na všechno sama: Sabina Remundová má doma workoholika, s...

Hvězda Kukaček je na všechno sama: Sabina Remundová má doma workoholika, s ničím nepomůže

V Kukačkách hraje Olgu Holcovou, která má pro každého nekonečno lásky. V soukromí je Sabina Remundová dcerou slavné herečky Ivy Janžurové, své pevné místo v hereckém světě si však vydřela sama. Partnerem je jí scénograf Adam Pitra, který je prý workoholik. I proto je Remundová ve velkém domě na všechno sama. 

Remundová pochází z umělecky založené rodiny, není divu, že šla ve stopách rodičů. Jejím tatínkem je Stanislav Remunda, známý herec a divadelní režisér. Sabina má ještě mladší sestru Theodoru, která je také herečka. S Pitrou má dvě děti, syna Vincenta a dceru Adinu.

Na dovolené jezdí sama

V rozhovoru pro Blízká setkání Českého rozhlasu se Remundová rozpovídala o tom, jak to doma mají. Pitra prý pracuje až příliš, nic doma neudělá, nepomůže. Vše je na Sabině. Nedávno si například musela opravit porouchaný odpad ve sprše. „Když byly moje děti malé, jezdila jsem s nimi velmi odvážně na dovolenou a zažili jsme nejedno dobrodružství. Tatínek dětí vždycky raději chodil do práce, nikdy s námi na dovolené nebyl,“ přiznala v rozhovoru pro iDNES.cz. „Společnicí a vydatnou pomocnicí nám byla chůva Libuška. Ta by mohla vyprávět o všech adrenalinových zážitcích se mnou,“ dodala

„Byla jsem trošku táta i máma… Jejich tatínek je workoholik, nestydím se to tak pojmenovat, protože je to pravda,“ posteskla si Remundová v Blízkých setkáních. Ona sama také hodně pracuje, hraje v Divadlech, natáčí. Rodina pro ni ale vždy byla prioritou. To asi, že ty maminky to tak mají. 

Jakuba a Tomáše vyměnil David už v porodnici (foto: se souhlasem České televize)

„Dělám vše, co je potřeba. Od řemeslníka přes zahrádkáře a kuchařku. K tomu musím stačit našim velkým dětem, které už přestávají být dětmi a mají nejrůznější potřeby. Často se mi pletou slova, jak jsem unavená, a děti se shovívavě smějí,“ citoval Remundovou časopis Story. 

Zdroj: Český rozhlas, iDNES.cz, wikipedia.org, Česká televize

PODOBNÉ ČLÁNKY

NEJČTENĚJŠÍ

- Reklama -
Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů