DomůOsobnostiNevěrný Tomáš Klus: Svým přiznáním šokoval, čočku za to ale dostala manželka...

Nevěrný Tomáš Klus: Svým přiznáním šokoval, čočku za to ale dostala manželka Tamara

Není to tak dávno, co se vždy usměvavý Tomáš Klus přiznal, že všechny své partnerky podváděl. Byly mezi nimi přitom i známé celebrity, které musela Tomášova touha po pravdě naprosto šokovat. Které ženy se tehdy dozvěděly velké tajemství? A proč za to největší urážky schytala jeho manželka Tamara? 

Tomáš Klus je jeden z našich nejznámějších zpěváků, také držitel zlatého Českého slavíka. Není divu, že mu postelí prošlo nespočet známých žen. Mezi nimi například herečka Lenka Zahradnická nebo zpěvačka Ewa Farna.

Až Tamaru Kubovou, dnes již Klusovou, si vzal. Má s ní dcery Josefínu a Jenovéfu, také syna Alfréda. Žije v Mníšku pod Brdy, o své rodině mluví vždy s láskou a ke své ženě přistupuje s obdivem – až mu některé dámy psaly, že by si doma přály přesně někoho takového. Nejspíš ale jen do chvíle, kdy zjistily, že není všechno zlato, co se třpytí. 

Tomáš Klus je ve skutečnosti blízkým přítelem Šimona Biliny (foto: se souhlasem FTV Prima)

Podváděl jsem všechny své přítelkyně, přiznal

„Jmenuji se Tomáš Klus. Narodil jsem se 15. 5. 1986 v 15.30 v třinecké nemocnici na Sosně. Pár týdnů po narození jsem skoro zemřel, ale děkuji Bohu, že se tak nestalo, protože mi život zde dává možnost přiblížit se jeho pravdě, kterou považuji za cíl svého poznávání a vůbec důvod toho, proč tady jsme,“ začal tehdy dlouze své přiznání.

„Prakticky od školky jsem konstantně podváděl všechny přítelkyně, včetně své ženy. Její odpuštění se mi stalo osvobozením a dalo mi pochopit, že pravda, opravdovost, nebojácná autenticita, přijetí toho, kdo jsem, se vším, čím jsem doposud byl a vědomé přijetí toho, že co zasadím, to sklidím,“ řekl. Svým přiznáním tehdy způsobil obrovský poprask. Největším trnem v oku pro fanoušky bylo ale odpuštění Tamary.

Bolí to, něco v nás umře, říká Tamara

Kdyby se postavila do pozice zhrzené ženy, jistě by si získala sympatie dalších dam. Ona se ale postavila do role velkorysé manželky, která je s tím vlastně v pohodě. A tím si vysloužila pozici obětního beránka. Nakonec tak bylo více pozornosti upřeno na ní než na Tomáše. „Dopustil jsem se ošklivé věci vůči své ženě. Co mě na tom bolelo nejvíc, bylo, že Tamara dostávala hroznou čočku za to, že mi odpustila. Já jsem díky této haně, kterou jsem si na sebe ušil, oprávněně, odžil si hrozné odsouzení a přijímám ho, ale díky tomu jsem pochopil svoji roli v životě,“ vyjádřil se tehdy Klus.

„Odpuštění z vás nedělá slabou ženu nebo muže, kteří nemají ‚koule‘ na to odejít. Odpuštění z vás udělá někoho jiného, daleko silnějšího, láskyplnějšího a bezpodmínečně laskavějšího člověka. Ano, bolí to… bolí to tak, že něco v nás umře. Ale v tu stejnou chvíli se něco nového narodí, nová a daleko větší vnitřní síla. Ale co umřít nesmí nikdy, je láska. Bojujte, bořte všechna bludiště a ega, která vám našeptávají cosi o vítězství z té pomyslné bitvy. Snadno se totiž z vítěze stává poražený,“ řekla Tamara.

Tak snad je jí Klus po této kauze manželem, kterého si vždy přála. Nedávno se spolu ukázali ve společnosti a evidentně jsou moc šťastní.

Zdroj: Instagram, blesk.cz, tn.cz

PODOBNÉ ČLÁNKY
- Reklama -

NEJČTENĚJŠÍ

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů