DomůOsobnostiVnady sekretářky Květy jsou na seriálu Volha to nejlepší. Nahota Krejčíkové problém...

Vnady sekretářky Květy jsou na seriálu Volha to nejlepší. Nahota Krejčíkové problém vážně nedělá

Už dnes se diváci dočkají třetího dílu seriálu Volha, ve kterém si zahrála herečka Aneta Krejčíková sekretářku Květu. Ta okouzlila egocentrického Standu Pekárka – a nejen jeho! Samozřejmě nechybí odhalená prsa, která jsou pro Krejčíkovou v rolích už skoro typická. Nesvlékla se totiž poprvé. Víte, kde ještě můžete její vnady obdivovat?

Podle Standy Pekárka by Květa s takovou figurou mohla dělat i na ředitelství. A má pravdu! Doma má Krejčíková sice dvě děti, ale pořád vypadá zkrátka perfektně. Proč si jí tedy partner Ondřej Rančák stále nevzal? Zasnoubení jsou už od roku 2017… Možná za to mže ztráta zásnubního prstenu, ke které došlo v roce 2018. Tehdy z toho byla Krejčíková naprosto zoufalá. Bylo to znamení? 

„Zhubla jsem, nežeru. Mám furt hlad, ale funguje to,“ nechala se slyšet Krejčíková. Perfektní figuru tak rozhodně nemá zadarmo. Poporodní kila už dávno shodila, bujné vnady jí však zůstaly. O tom si po kojení mohou některé ženy nechat leda tak zdát. Ty ukázala už v seriálu Ulice, psal se rok 2009. Scéna na komerční televizi diváky potěšila i překvapila. V seriálu hraje Krejčíková dodnes, je to jistý příjem.

Aneta se toho nebála i v dalších projektech, a ve filmu Všiváci s Jiřím Langmajerem sehrála pořádně žhavou scénu, kde svá prsa rozhodně neskrývala. Pokračovala ve filmu Rapl, za kterým stojí stejný režisér Jan Pachl. Ten natočil také úspěšnou Volhu, ze které jsou něketří nadšení, další se bouří kvůli vulgaritám ve scénáři.

Standa Pekárek má v životě tři přání: řídit Volhu, jezdit pro Hulizu, a vozit Goťáka. Pětidílná minisérie z báječných dvaceti let v Československé televizi nese název Volha (foto: se souhlasem České televize)

Ačkoliv se Aneta svléknout nebojí, není to pro ni vždy jednoduché. Před nahýma scénama si musím dát panáka! Přitom jsem zapsaná jako herečka, které nevadí se svléknout. Jsem exhibicionistka, ale není to vždy úplně jednoduché,“ nechala se slyšet Krejčíková. 

Volha je první projekt, ve kterém se svlékla po dětech. Nutno říct, že takovou figuru jí může každá žena závidět. Snad si to Rančák brzy uvědomí! Aby mu neutekla…

Zdroj: Česká televize, blesk.cz

PODOBNÉ ČLÁNKY
- Reklama -

NEJČTENĚJŠÍ

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů