19.4 C
Prague
Sobota, 13 července 2024, 1:07
- Reklama -
DomůOsobnostiV Survivoru jsme se dočkali laciných záběrů na rozkrok Pepy Kůrky. Už víme,...

V Survivoru jsme se dočkali laciných záběrů na rozkrok Pepy Kůrky. Už víme, čím umí tancovat

V Survivoru došlo na sloučení! A nechyběl pořádný večírek, kterým měli soutěžící oslavit, jak daleko se dostali. S tím se pojí také sprcha, kadeřník i skvěle padnoucí šaty. Při záběrech, které byly součástí 23. dílu, však divákům horko nebylo – spíše trapně. 

Už je takovou zvláštní tradicí, že ve střižně Survivoru zkrátka milují pohled na dámská pozadí. Během sprchy to schytala nejen Johanka, ale také Žaneta. Dokonce jsme si zvykli na lascivní záběry ve chvíli, kdy si účastníci snaží vychutnat jídlo. To, co ale přišlo teď, předčilo veškerá očekávání.

Soutěžící se před večírkem sprchovali v plavkách, protože je stále snímala kamera. Proč nedal štáb těžce zkoušeným jedincům pár chvil se sladkou vodou? To je záhada. Aby se však přes celou obrazovku objevil záběr na Pepovo přirození, se kterým pod plavkami pohupuje, to už je docela silná káva. Jaký to má smysl? K čemu ten záběr je? Proč neukážou Pepu, jak radostně tancuje ve sprše, proč zaberou část jeho těla, která se do takového pořadu ani nehodí? 

Pepa Kůrka ve Výměně manželek přiznal, že se rád napije. Láhev vína denně není problém (foto: se souhlasem televize Nova)

Možná, že si to spletli s Love Islandem… Přeci vypadlý účastník Matěj se nechal slyšet, že právě tato reality show by ho teď lákala. Tam by člověk ještě pochopil, že se kameraman snažil být (z nějakého zvláštní důvodu) sexy. Nebo je to Pepa, kdo se snažil být sexy. Ale proč v Survivoru, kde vás hned napadne, jak dlouho se ten člověk nekoupal a nečistil si zuby? Skutečně je někdo, koho vzrušuje představa milostného aktu s Robinsonem Crusoe? 

Ale tak alespoň nám Pepa zatancoval. To se samozřejmě cení.

Pokud chcete vidět Pepův krátký taneček, musíte si počkat na příští úterý – nebo pro nedočkavce už teď na Voyu.

Zdroj: TV Nova

PODOBNÉ ČLÁNKY

NEJČTENĚJŠÍ

- Reklama -
Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů