15 C
Prague
Čtvrtek, 23 května 2024, 1:05
- Reklama -
DomůOsobnostiNesvačilová má vyhráno: Už není milenkou, která rozbila rodinu. Teď ji lidé...

Nesvačilová má vyhráno: Už není milenkou, která rozbila rodinu. Teď ji lidé litují, že naletěla

Když prasklo, že se dala Denisa Nesvačilová dohromady s režisérem Petrem Kolečkem, byla označena za ženu, která rozbila rodinu. Kolečko zvládnul také vlastní kolečko milostné – a sympatickou zrzku brzy vyměnil znovu za partnerku Anetu Vignerovou, se kterou má syna Jiříka. Pak to ještě několikrát proměnil, nakonec to byla ale hnědovlasá modelka, která stanula před oltářem. Rána pro Nesvačilovou může být nakonec její spása. Pomohlo jí to před veřejností.

„Musím říct, že to byla pořádná kudla do zad. Petr ukončil náš vztah toto pondělí. To, že má Petr poměr, mi oznámil asi dvě hodiny před tím, než se to objevilo v novinách,vynesla tehdy Aneta do médií své zklamání. Láska Petra Kolečka a Denisy Nesvačilové tak čelila už od začátku těžkým obviněním, že pro svou zamilovanost obětovali Kolečkovu rodinu.

Z milenky zklamanou ženou

Dokonce se tehdy proti Nesvačilové obrátily kolegyně ze seriálu Slunečná, kde ztvárnila Káju, holku z dětského domova. Měla také trochu nevýhodu, že jejich vztah vyšel najevo ve stejnou dobu, kdy se herec Ondřej Malý rozhodl po letech manželství opustit Pavlu Tomicovou, také herečku ze seriálu Slunečná. Našel si tehdy Kristýnu Kociánovou – také ze seriálu Slunečná. A ještě si spolu hned pořídili potomka. Škatulata ve Slunečné.

Tehdy se proti nim osočila dokonce jejich kolegyně Eva Burešová, hlavní hvězda stejnojmenného seriálu. „Dneska mě pobouřilo na netu, že jsou mezi námi lidi, kteří rádi přebírají partnery zadaným lidem. To je teda šílený. Já tohle nenávidím,řekla. Když se konalo nějaké to setkání bývalých kolegyň ze seriálu, Tomicová tam samozřejmě byla, Nesvačilovou ale nikdo nepozval. Kociánovou už vůbec. Vypadalo to, že s Denisou z posledních sil komunikuje alespoň Eva Decastelo, se kterou přátelí. Ale stejně to nestačilo, veřejnost jí nakládala. 

Denisa to vyhrála

To by ještě dlouho nepřestalo, kdyby Kolečko nedělal jedno kolečko za druhým, nevracel se k Denise, neodcházel k Anetě – dokonce se u něj dámy prý měly v bytě střídat, čehož si všimli sousedé. A nakonec si Vignerovou vzal, čímž Denisa vyhrála na celé čáře. Nejen, že přišla o nevěrníka, který se zřejmě neumí rozhodnout, získala také pozici zrazené holky. „Chudák Denisa, asi mu věřila,“ píše na sociálních sítích Karla. „Je dobře, že se ho zbavila, ta Aneta neví, co doma má,“ diskutuje Tamara. „Je dobře, že konečně otevřela oči, přeju jí štěstí,“ píše Eliška. „Denisa to vyhrála,“ dodává Alena.

Tak je vidět, že vše zlé zapomenuto. Teď by někteří Denisu nejraději objali, že takhle naletěla. Nebo je to třeba ještě úplně jinak! Myslíte si, že bude mít celá aféra ještě dohru? Že by třeba ještě jedna z dam byla těhotná? O Anetině požehnaném stavu se spekuluje už několik dní, Denisa se zatím zavalila prací. Úsměvy ale rozdává na všechny strany.

Zdroj: Instagram, blesk.cz, extra.cz

PODOBNÉ ČLÁNKY

NEJČTENĚJŠÍ

- Reklama -
Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů