DomůLifestyleLesbická scéna ve Zlaté labuti? Diváci jsou nadšení, prý to věděli od...

Lesbická scéna ve Zlaté labuti? Diváci jsou nadšení, prý to věděli od druhého dílu

Seriál Zlatá labuť přináší konzervativní prostředí, ve kterém ještě vládnou dámy a gentlemani. Jaké bylo překvapení diváků, když tvůrci přichystali milostné vzplanutí pro Simonu Lewandowskou a Kristýnu Ryšku, které by se v té době mělo snad za zakázaný poměr. A jak to vypadá, trefili se fanouškům přímo do noty. Je to žhavé, sexy a funguje to.

Irena Mašková se v seriálu Zlatá labuť překvapivě zamiluje do prodavačky Aleny Zimové. Její vztah s Lukášem, kterého hraje Robert Mikluš, už dlouho prochází krizí – a tak není překvapením, že dáma hledá povyražení jinde. Tím spíše, když v něm ztratila důvěru. Myslela si, že znásilnil pianistku.

Simona obdivuje kolegyni už dlouho

Tvůrci pro Ireninu představitelku Kristýnu Ryšku zvolili skutku netradiční cestu – poslali jí do cesty Simonu Lewandowskou! Sama půvabná blondýnka se nechala slyšet, že Ryšku velmi obdivuje a roky jí sleduje. Není tak překvapením, že na ni kouká takřka zamilovaně, což jim na place dopomáhalo k tomu, aby jim to perfektně fungovalo. 

A i divákům se spojení dvou krásných hereček zamlouvalo. Někteří dokonce tvrdili, že to zkrátka věděli od začátku, protože už ve druhém díle bylo jasné, že to tak dopadne. Proběhl žhavý polibek, za který se dámy rozhodně nemusí stydět. Zahrály to famózně! „Já jsem věděla, že to tak dopadne. Čekám na to od druhého dílu,“ napsala na sociálních sítích divačka Markéta. Situace překvapila například Soňu. „Všichni jste to čekali? Já si v té kabince myslela, že byla jen psychicky na dně a potřebovala obejmout.“

Děj seriálu Zlatá labuť se odehrává za éry Protektorátu Čechy a Morava (Foto: se souhlasem televize Nova)

„Tušila jsem, že si slečna prodavačka vybere ženu. Ale nečekala jsem sestru šéfa,“ píše Karla. „Bylo to v té době hodně těžké, jiná orientace, vůbec jim to nezávidím. Jsem zvědavá, jak to dopadne,“ zamýšlí se Bohumila. „Hodně mě to zaskočilo,“ říká divačka Aneta. 

Vypadá to, že netradiční spojení vyšlo tvůrcům na jedničku a můžou si mnout ruce, že si seriál zase získá další diváky. Jak se bude vztah mezi dámami vyvíjet? To se dozvíme v dalších dílech.

Zdroj: TV Nova, Instagram

PODOBNÉ ČLÁNKY
- Reklama -

NEJČTENĚJŠÍ

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů