DomůOsobnostiSkončí Rybová v Ulici? Příchod Gondíkové vše změnil

Skončí Rybová v Ulici? Příchod Gondíkové vše změnil

Herečka Linda Rybová se v poslední době nechala slyšet, že už je toho na ní moc. Potřebovala by zvolnit. Velkým závazkem je pro ni natáčení Ulice, kde hraje postavu Blanky Volákové. S tím je teď ale možná konec!

Do ulice míří Adéla Gondíková! A nejen ona. Vrací se také Eddie v podání Jiřího Panzera, Soňa, kterou si zahraje Lucie Vondráčková nebo Anna Fixová jako Monika Farská. Znamená to však, že pro Lindy Rybovou už není místo? Ne tak docela, ale…

Adéla Gondíková si zahraje kontroverzní postavu

Populární Gondíková by si měla zahrát bývalou manželku Evžena, kterého hraje Martin Finger. A nepůjde prý o jednoduchou postavu. Sama má prý obavy, jak diváci tajemnou Hanu přijmou. A je jasné, že její příchod hodně změní. I v životě Blanky.

„Už se o ní v seriálu v minulosti několikrát mluvilo, a to ne úplně nejlépe. Takže když se konečně objeví, nemá vůbec pozitivní pozici. Přichází s pověstí ženy, která Evžena při rozvodu totálně oškubala a obrala o všechno. Jenomže teď se dozvíme nějaké další skutečnosti, takže místo prvoplánové, vypočítavé mrchy se pokusíme divákovi představit ženu, kterou by mohl pochopit a vzít na milost,“ řekla Gondíková o své nové roli.

Adéla Gondíková se nově objeví v seriálu Ulice (foto: se souhlasem TV Nova)

Vezmou vypočítavou mrchu diváci na milost?

„Postava, kterou hraje Adéla Gondíková, bude v Ulici docela kontroverzní. Sama jsem zvědavá, jak ji diváci přijmou a komu budou nakonec fandit. Má svá tajemství, která se budou postupně odhalovat, čímž zasáhne hodně významně do osudů několika obyvatel Ulice,“ říká kreativní producentka Silvia Klasová. Odkryje tajemství a zamíchá životy hned několika postav v seriálu. Možná i postavou Blanky Volákové.

Ta totiž plánuje stěhování na statek – nebo to alespoň řeší. Možná, že problémy s Evženem (nebo s jeho bývalou ženou) by ji k tomu mohly konečně přesvědčit. Její představitelka Rybová toho má v poslední době moc, manžel David Prachař se bude od října účastnit soutěže StarDance. „Poslední rok byl tak strašlivě pracovní, tak jako žádný. Tempo se stále nabírá. Já jsem nestihla vůbec nic. Každý den jsem v práci. Tím já se udržuji – prací a staráním se o děti. To je všechno, co já stíhám,“ řekla nedávno Rybová. Uvažuje o odchodu? Nebo už o něj dokonce požádala?

Možná, že nás čekají velké změny…

Zdroj: redakce, TV Nova, TN.cz

PODOBNÉ ČLÁNKY
- Reklama -

NEJČTENĚJŠÍ

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů