DomůOsobnostiKarolína o Pítrovi: Měl by se podívat, jak dopadli lidi, kteří tady...

Karolína o Pítrovi: Měl by se podívat, jak dopadli lidi, kteří tady na mě halekali, vyhrožuje bojovnice ze Survivoru

Drsná reality show Surivor přináší skoro po měsíci pravé charaktery účastníků. Už není čas na přetvářku, a tak začínají v plné síle intriky, boj o místo ve hře i závist. Kmen Hrdinů závidí Rebelům jídlo, které opakovaně vyhrávají, Pítr má ale jiný problém. Irituje ho Pavlína s Karolínou. Jenže Karolína se cítí být na koni. 

Herečka Karolína Krézlová, bývalá přítelkyně Vladimíra Polívky, se v soutěži ze začátku moc dobře neuvedla. Působila jako typická holka z města, která si tam přijela pro trochu slávy. Možná tomu tak je. Ale nějakým zázrakem se pořád drží ve hře. A úsměv ji neopouští. To však není po chuti Petru Havránkovi, zvanému Pítr. Nejraději by ji už viděl doma.

Drsný vzkaz Pítrovi

Při rozhovoru s Jirkou z druhého kmene totiž prozradil, že ačkoliv ho Pavlína ani Karolína ničím nenaštvaly, nemůže je vystát. Jsou to prý ty hráčky, které člověka iritují maličkostmi – a těch už je moc. Nic z toho sice Krézlová neslyšela, dobře si ale všímá, že u některých soutěžících upadla v nemilost, když při hádce obětovala Soňu. Nohy jí podrazila hned na začátku. Sedláčkovou to pak stálo místo ve hře. 

Při rozhovoru na kameru však v 11. díle řekla větu, která pobavila nejednoho fanouška. Upozornila Petra, ať si dá pozor. Ví přeci, jak skončili všichni, kdo na ni „halekali“. Narážela tím právě na Soňu, a také na Báru Mlejnkovou, která si po ostrém střetu s Karolínou balila kufry. 

Pravdou ale zůstává, že většina diváků vidí Karolínino působení trochu jinak. Na televizních obrazovkách se jeví (a je možné, že na vině je sestřih dílu) jako nepříjemná a zákeřná osoba, která pro kmen zatím moc neudělala. „Upřímně, já třeba Káje nevěřím ani slovo poslední dny. Myslím si, že tu rozjíždí hru, která není vůbec nutná a nikdo jí nerozumí. Jak mluvila u ohně, tam jsem jí nevěřil ani nos mezi očima,“ nechal se v kmeni slyšet herec Vašek Matějovský, když ještě soutěžil. Poté ho ze Survivoru vyřadily zdravotní problémy.

Karolína se na odchodu Soni podílela

„V noci mi poví, že jde domů, protože už to tu nezvládá, a když bude v duelu, tak se nebude snažit. Potom se vzbudí, já jí povím novou informaci a ona nás všechny potopí,“ řekla tehdy Soňa, což byly takřka poslední slova. Pak už to šlo vcelku rychle – a Soňa šla domů. „Mně si stěžuje, že ji Bára a Katka šikanují, a potom, když u mě najde útočiště, tak mě kopne do zad,“ dodala v Survivoru. Vypadá to, že Karolína si své pevné místo v kmeni zatím získává jen těžko. Předpokládat, že by se za ni kmen postavil a vyhodil Pítra, je tak trochu bláhové. Ale uvidíme! 

Ani fanoušci na sociálních sítích ji nešetří. Soňa ale překvapivě po příjezdu domů otočila. „Karolína to dá. Pochopila, a začala hrát. Všechno dobře dopadne,“ napsala na její sociální sítě.

„Karolína je tak falešnej člověk. Jen se přiblble usmívá,“ píše na sociální sítě Silvie. A další ji následují. „Ona se Švancim chtějí být za bohy, a akorát budou za voly. Kde hrála? Nevím, ale v Survivoru předvádí herecké výkony na Oscara,“ posmívá se divačka Monika i fotbalistovi Petru Švancarovi. „Karolína asi dojde daleko, je vidět, že je ve své hře zkušená,“ předpokládá divačka Františka. Někteří Karolínu přirovnávají k Nikole Čechové z minulé série, která čelila velké vlně kritiky. Ačkoliv na ostrově měla pocit, že dobře hraje, diváci to viděli trochu jinak. Další ale zas oponují, že Nikola na ostrově nikdy nefňukala. Vzpomínají spíše na herečku Báru Jánovou, která tehdy vypadla velmi brzy. 

Zdroj: TV Nova, Voyo, Instagram Karolíny Krézlové

PODOBNÉ ČLÁNKY
- Reklama -

NEJČTENĚJŠÍ

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů