17 C
Prague
Čtvrtek, 30 května 2024, 12:05
- Reklama -
DomůOsobnostiEva Burešová prozradila, proč neukazuje syna Tristana Williama Forejta

Eva Burešová prozradila, proč neukazuje syna Tristana Williama Forejta

Populární herečka Eva Burešová se vrátila do seriálu ZOO. Diváci se na ni mohou těšit už koncem března. Zatímco Viky Janečkovou čeká těžká životní zkouška, ve skutečnosti zažívá báječné časy. Potkala svou životní lásku, vychovává syna Nathaniela a teď i druhého – Tristana Williama Forejta, kterého má se známým šéfkuchařem z olomoucké Entrée Restaurant. Proč ale tají synovu tvář?

Fanoušci Evy Burešové si už dávno všimli, že před nimi tají tvář druhorozeného syna. Ačkoliv představitelka Viky Janečkové se k tomu vyjadřuje jen velmi málo, teď udělala výjimku. A prozradila, že jde o tajemství! „Přišel mi dotaz, proč toho nejmladšího rytíře už neukážeme. Odpověď je vlastně jednoduchá. To víte, že bych vám ho ráda ukázala. Ale je to to jediné tajemství, které nikdo nemůže vyzradit za nás, a tak si ho ještě nějakou dobu necháme,“ vysvětlila Eva svým fanouškům na sociálních sítích.

Její životní láskou je kuchař Přemek Forejt

Tristana má s kuchařem Přemkem Forejtem. Seznámili se při natáčení show Tvoje tvář má známý hlas, na stejném místě také oznámili, že budou rodiče. Ostatně, těmi byli už před společným potomkem. Burešová má z předchozího vztahu s hudebníkem Michaelem Krásným syna Nathaniela, Forejt zase dceru Stellu. Vztah s tatínkem Nathaniela ale ztroskotal krátce po porodu. Dal tehdy přednost kariéře v Americe.

Právě tu Přemek ukazuje jen velmi málo. Objevila se sice ve videoklipu skupiny Nebe k písni, která nesla její jméno, jinak si hrdý otec svou dceru chrání. Možná právě on je důvodem, proč Eva změnila svůj postoj k ukazování dětí na sociálních sítích.

Nesmazatelná digitální stopa

To je v poslední době velkým tématem. Některé influencerky se přiznaly, že jak děti rostou, chtějí je ukazovat méně a méně. Ještě nedávno bylo přitom skrývání dětí často označováno za trapné – nebo jako snaha získání pozornosti. Pravdou však zůstává, že „mama profily“ vytváří dětem nesmazatelnou digitální stopu. A to často ve věku, kdy si děti ještě neumí z pochopitelných důvodů říct, zda jim je to vůbec příjemné.

Vrcholem jsou potom ty, kteří fotí a natáčí své děti ve velmi zvláštních situacích – zkrátka trapných. Taková Veronika Kopřivová, bývalá partnerka hokejisty Jaromíra Jágra, která je maminkou, a dokonce vede velmi úspěšnou módní firmu, kdysi zveřejnila video, jakou nadílku jí dcera na šaty poslala, když byla bez pleny. Otázkou je, zda by takové video dnes zveřejnila znovu. Další maminky na sociálních sítích rády ukážou obsah plenky, zvratky, upatlané děti od oběda nebo jejich hysterický záchvat. Všichni sice víme, že je to normální a k rodičovství to patří, na druhou stranu děti nebudou později rády, že takové momenty viděl celý svět. Alespoň předpokládáme.

Nakonec si tak možná Eva vybrala tu nejlepší možnou cestu. Když ale řekla, že si tajemství nechá „ještě nějakou dobu“, možná se nakonec malého kuchaříčka dočkáme. Když to tak bude cítit, je to v pořádku. Ale dost pravděpodobně to nezmění život žádnému fanouškovi, který jí přesvědčuje, že by tvář syna už konečně měla odtajnit.

Mimo ZOO se diváci na Burešovou mohou těšit v muzikálu Bodyguard, ke třicetinám si také nadělila vysněné turné. Dvojnásobná maminka se rozhodně nefláká, tu energii bychom jí mohli všichni závidět!

Zdroj: Instagram, seriál ZOO

PODOBNÉ ČLÁNKY

NEJČTENĚJŠÍ

- Reklama -
Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů